Vakarų Renta

NT objektai

Skelbimo ID: 10028

Rumpiškės g.

Parduodame butą tarp Akropolio ir Senamiesčio. 4 aukštas, 40 kv, su parkingu ir sandėliuku, su buitine technika ir dauguma baldų. Aptverta teritorija.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 69000

Plačiau

Skelbimo ID: 10819

Debreceno g.

Parduodamas 3-jų kambarių butas Debreceno gatvėje. Mūriniame name. Butui reikalingas remontas. Buto išplanavimas patogus darant remontą pagal šiuolaikiškus standartus. Galima sujungti virtuvę su kambariu. Išdidinti vonios kambarį. Ir turėti du erdvius miegamuosius. Langai į rytus ir vakarus. Bute plastikiniai langai, šarvotos durys. Veikianti buitinė technika. Laiptinė šviesi ir jauki. Yra rūsys. Labai patogi vieta gyvenimui. Iki prekybos centro Maxima 150 metrų. Iki viešojo transporto stotelės 300 metrų. Šalia alėja kuri jungia Šilutės plentą ir Taikos prospektą. Mokyklos ir darželiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 49500

Plačiau

Skelbimo ID: 11087

Jūrininkų pr.

Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių butas Jūrininkų prospekte. Bute šarvo durys, plastikiniai langai, laminuota grindų danga. Langai orientuoti į vakarų pusę, butas saulėtas ir šviesus. Du balkonai, vienas įstiklintas. WC ir vonios kambarys atskirai. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Namas priklauso bendrijai. Laiptinė suremontuota. Telefonspynė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 50500

Plačiau

Skelbimo ID: 10621

Jaunystės g.

Parduodamas dviejų kambarių butas, butas tvarkingas, šiltas, ramūs kaimynai. Pirmame aukšte sveikatos centras, netoliese autobusų sustojimas, parduotuvė, ramus ir grąžus rajonas, netoliese yra stadionas pasivaikščiojimui ir sportavimui, sutvarkyta infrastruktūra. Maži komunaliniai mokesčiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 34000

Plačiau

Skelbimo ID: 10707

Šilutės pl.

TVARKINGAS 3 KAMBARIŲ BUTAS ŠALIA TVENKINIO, PARKO. BENDRA INFORMACIJA: - Namo statymo metai: 1975 - Aukštas: 4/5 - Kambarių skaičius: 3 - Bendras plotas: 60,72 kv.m. - Šildymas: centrinis šildymas, reguliuojamas - Butui priklauso sandėliukas - 2 įstiklinti balkonai - Parduodamas su baldais ir buitine technika BUTO PRIVALUMAI: - Maži komunaliniai mokesčiai - Butas jaukus, suremontuotas - Patogus išplanavimas, erdvūs, dideli kambariai - 2 įstiklinti balkonai - Patogi vieta, šalia tvenkiniai, parkelis, vaikų žaidimų aikštelės - Prekybos centrai, mokyklos šalia - Patogus susisiekimas su miestu - Gražus vaizdas pro langus - Ramūs kaimynai

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 59999

Plačiau

Skelbimo ID: 11086

Rumpiškės g.

Parduodamas naujai suremontuotas 1 kambario butas su baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 51000

Plačiau

Skelbimo ID: 10530

Reikjaviko g.

Parduodamas 3-jų kambarių butas su baldais. Du balkonai, viename įstiklintas mediniais langais, kitas atviras. Langai kambariuose, išskyrus viename, kuriame ką tik sudėti plastikiniai, mediniai su stiklo paketais. Viename kambaryje ką tik sudėti plastikiniai langai ir nuplėšti tapetai, reikalingas kosmetinis remontas. Labai patogi vieta šeimai. Didelis parkas, visai šalia darželiai, mokyklos, parduotuvės.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 63000

Plačiau

Skelbimo ID: 11016

Vingio g.

Vingio g. parduodamas labai jaukus 2 kambarių 47 kv. m. kapitališkai suremontuotas, dar dažais kvepiantis butas. Bute yra plastikiniai langai, šarvo durys, rūsys. Sujungtos tualeto ir vonios patalpos kurios išklijuotos plytelėmis. Įmontuota nauja dušo kabina su maišytuvu, gyvatukas. Į sieną įmontuotas klozetas, kriauklė su maišytuvu. Bute naujai pakeista santechnika, suleisti elektros taškai (rozetės ir jungikliai), tai pat sudėta nuotėkų rėlė. Išklotas laminatas, sudėti šviestuvai. Butas ne kampinis, saulėtas, šiltas, langai nukreipti į šiaures ir pietų puses. Yra 2 dideli įstiklinti balkonai su šiltintomis grindimis. Erdvaus vaizdo, per langus neužstoja kiti pastatai. Po remonto negyventa. Namas labai tvarkingas 1991 m. statybos, strategiškai patogioje vietoje, aplinkui prekybos centrai: IKI, Lidl, Rimi, Norfa. Šalia namo vaikų darželis, labai geras susisiekimas autobusais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 50999

Plačiau

Skelbimo ID: 08834

Pilies g.

Parduodamas 70 m2 butas Pilies g. plastikiniai langai (6 kamerų), balkonas, wc ir vonia atskirai, planuojama renovacija (investicinis projektas patvirtintas). priklauso 2 rūsiai

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 70500

Plačiau

Skelbimo ID: 11085

Bandužių g.

Parduodame 3 nepereinamų kambarių butą su holu 77,35 m², Bandužių g., pirmas aukštas, nekampinis, yra du balkonai, šarvo durys, wc su vonia atskirai. Remontas reikalingas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 51000

Plačiau

Skelbimo ID: 11083

Laukininkų g.

Klaipėdoje, Laukininkų g. parduodamas 3-jų su holu butas, 5/4 a, 78 kv. Suremontuotas butas, plastikiniai langai, balkonai įstiklinti, sutvarkyti, laminatas, virtuvė sujungta su holu ir kambariu, padidinta vonia, su kai kuriais baldais, įmontuotas virtuvinis su buitine technika (šaldytuvas, indauplovė, garų surinkėjas, orkaitė), šildymas reguliuojamas pagal lauko temperatūrą. Šalia vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai, parkas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 66000

Plačiau

Skelbimo ID: 10984

H.Manto g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas Klaipėdos centre. Pilna buto ir stogo rekonstrukcija atlikta 2008 m. Šildomos grindys vonioje. Vitrininiai langai svetainėje. Įstiklintas balkonas. Autonominis elektrinis šildymas. Įrengtos dvi slenkančių sistemų durų spintos. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Vieta rami. Gatvę užstoja kiti namai. Kiemas dalinai uždaras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 69000

Plačiau

Skelbimo ID: 10745

Mokyklos g.

Pilnai padarytas kapitalinis remontas, apšiltintos sienos iš vidaus, naujas vamzdynas, elektros Instaliacija. Domina keitimas

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 43000

Plačiau

Skelbimo ID: 11084

Sportininkų g.

Parduodamas jaukus šviesus butas Sportininkų g. vos 10 min iki Klaipėdos senamiesčio pėstute. - Nauja elektros instaliacija ir naujas el. įvadas bute. - Nauja buto santechnika bei pakeisti įvadiniai vandens stovai. - Paruošti laidai signalizacijai. - Pastorintos sienos, besiribojančios su kaimynais. - Dviejų kamerų plastikiniai langai. - Ąžuolinės grindys, uosio palangės. - Bute įrengta drabužinė ir patogus sandėliukas šalia virtuvės zonos. - Butas parduodamas su pilnai įrengta virtuve. - Įrengtas vandens filtras. - Skalbimo mašina Bosch, šaldytuvas, orkaitė - AEG. - Kiemas mašinai nemokamoje zonoje (visada yra vieta mašinai). - Šalia dvi vaistinės, Maxima prekybos centras. - Visai šalia darželis ir mokykla. - Vos už 5min pėstute KarKar parkas. - Jūra pasieksite sutvarkytu dviračiu taku 2km. - Tyli ir rami aplinka.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 70000

Plačiau

Skelbimo ID: 10741

Laukininkų g.

Dalinai renovuotame name Laukininku gatvėje parduodame 3-jų kambarių suremontuota butą (65 kv.m) Su visais baldais ir technika. GALIMA tuoj pat KRAUSTYTIS ir GYVENTI. Butas kraštinis, turėsite tik vienus kaimynus už sienos, Sienos apšiltintos iš vidaus. Saulėtas, - sutvarkytas stogas, Langai orientuoti į rytų ir vakarų puses Puiki ir rami vietą šalia parko Laukininkų g. Vienas pereinamas kambarys, vaikų kambarys su įstiklintu balkonu. Bute sudėti plastikiniai langai. Administruoja bendrija, - renovuotas šildymo mazgas, nedideli mokesčiai; - suremontuota laiptinė, plastikiniai langai, sumontuoti šviesos davikliai; - lauko durys su telefonine spyna; - užtaisytos visos namo siūlės; - namo fasadas padengtas termo - izoliaciniais dažais. - viskas išmokėta, skolų nėra. Ramūs ir geri kaimynai

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 10746

Minijos g.

Minijos gatvėje parduodamas dviejų kambarių butas po kapitalinio remonto. Virtuvė su svetaine ir atskiras miegamasis. Butas parduodamas su naujais baldais ir buitine technika. Įmontuojami baldai gaminti pagal užsakymą. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35500

Plačiau

Skelbimo ID: 09973

Dariaus ir Girėno g.

Klaipėdoje, Darius ir Girėno gatvėje parduodamas dviejų kambarių butas. Aukštos lubos. Bute plastikiniai langai, šarvo durys. Butui priklauso rūsys.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 48900

Plačiau

Skelbimo ID: 10432

Nidos g.

Nidos gatvėje parduodamas labai tvarkingas dviejų nepereinamų kambarių butas. Buto langai uorientuoti į rytus ir vakarus. Butas šiltas ir saulėtas. Maži mokesčiai už šildymą. (~40€). Kaina derinama apžiūros metu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 53000

Plačiau

Skelbimo ID: 04185

Nidos g.

Nidos g. namas trijų kambarių butas, plytiniame name, butas nekampinis,šarvuotos durys, plastikiniai langai, 2 balkonai (7 kv. m, 5.5 kv. m), 2 sandėliukai , geras remontas, pilnai įrengtas, parduodamas su baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 83000

Plačiau

Skelbimo ID: 11082

Parduodamas žemės sklypas labai gražioje vietoje šalia Tverų tvenkinio. Sklypas prie kelio Tverai - Žarėnai. Pakrantės ilgis 140 m. Sklypo plotas 2,42 ha. Elektros linija eina palei sklypą. Iki Tverų miestelio centro 1,6 km.

Vietovė: Lopaičių k.

Kaina: € 10000

Plačiau

Skelbimo ID: 10925

Naujakiemio g.

Parduodamas 4 kambarių butas Naujakiemio gatvėje, perplanuotas 1 kambarys - įrengtas valgomasis ir sandėliukas - drabužinė, miegamajame yra dar viena drabužinė. Langai orientuoti į rytus ir vakarus, vakarinėje pusėje nėra namų, auga medžiai. Priklauso 6 kv. m. rūsys su metalinėmis durimis, seifine spyna, 2 balkonai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 65000

Plačiau

Skelbimo ID: 10757

Astrų g.

Parduodamas sodas su mūriniu nameliu Žiaukose. Namas dviejų aukštu su garažu. Antrame aukšte aukštos lubos, keli kambariai. Pirmame aukšte svetainė, virtuvė, holas. Šildymas kokliniu pečiumi. Sklypas prižiūrėtas, yra šiltnamis, sandėliukas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 24000

Plačiau

Skelbimo ID: 11081

Danės g.

Parduodamas 2 kambarių butas Klaipėdoje, Centre, Danės g.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 11080

Paryžiaus Komunos g.

Ramioje vietoje, dalinai renovuotame plytiniame penkiaaukščiame name, 3 aukšte parduodamas tvarkingas, jaukus 2 kambarių butas. Labai gera buto lokacinė vieta: iki senamiesčio 15 min. pėsčiomis, iki PC Akropolis 10 min. Šalia didelis rekonstruojamas parkas, keli darželiai-lopšeliai, mokyklos. Pro buto langus atsiveria puikus Ąžuolyno parkas ir už 100 metrų esantis didelis tvenkinys. Buto langai išeina į rytų ir vakarų puses. Name atnaujinta elektros instaliacija, vamzdynai, sutvarkytos laiptinės, namas visada buvo kooperatinis, administruoja kooperatyvo pirmininkė. Puikiai sutvarkyta ir prižiūrima namo aplinka. Bute pakeisti langai, durys, santechnika, įstiklintas balkonas, yra visi reikalingi baldai ir buitinė technika. Ramūs ir tvarkingi kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 74000

Plačiau

Skelbimo ID: 11079

Baltijos pr.

Namas plytinis (mūrinis). Parduodamas 2 k. butas 5/5-kių aukštų name Klaipėdoje, Baltijos pr. Butas 47,3 kv.m, kambariai nepereinami. Buto langai į rytus ir į vakarus. Nėra kampinis, todėl žiema šilta. Tualetas ir vonia yra atskirai. Tualete pakeistas klozetas. Sudėti skaitliukai: dujų, šalto ir karšto vandens. Visame bute sudėtas laminatas ir atliktas lengvas kosmetinis remontas. Sudėti plastikiniai langai, pakeistos palangės, šarvo durys. Laiptinės durys taip pat šarvo, yra įtaisyta telefonspynė. Yra atskiras, butui priklausantis sandėliukas. Prieš porą metų renovuotas namo stogas, pakeistas pagrindinis namo lietvamzdis. Namą prižiūri bendrija. Namo pradžioje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Patogumai: * namas yra prie pat PC „Banginis“ (PC matosi tiesiai per langą iš rytų pusės); * šalia yra 2 degalinės; * netoli namo yra parkas; * vidutinis PC „Maxima“; * kirpykla; * vaikų darželis; * mokykla; * šeimos gydytoja; * kavinė-restoranas „Neringa“; * paštas; * šunų vedžiojimo vieta ir t.t.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 56000

Plačiau

Į viršų