Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 11119

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas suremontuotas 12 kv.m. butas bendrabutyje. Nauja santechnika, elektros instaliacija. Naujos šarvo durys. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Bloke WC ir dušas. Šalia bute gyvena moteris. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13700

Plačiau

Skelbimo ID: 11259

Taikos pr.

Parduodame 18 kv. m. kambarį bendrabutyje. Su visais patogumais. Vonios kambarys bloke. Kartu su baldais ir buitine technika. Šarvotos duris, plastikiniai langai ir nauja santechnika. Tylus ir švarus kaimynai. Patogi vietove, netoli autobusu stotelė, poliklinika, PC Akropolis ir naujoji perkėla.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 11235

Baltijos pr.

Parduodame prižiūrėta bloką bendrabutyje Baltijos prospekte. Šalia parduotuvės Depo, Banginis. Prekybos centras Akropolis 1 km atstumu. Butas parduodamas su visais baldais matomais nuotraukose, išskyrus šaldytuvą, skalbimo mašina ir sofas/lovas. Butas šiltas ir gerai prižiūrimas. Bloke yra įrengta virtuvė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 11229

Baltijos pr.

Parduodamas didysis (15,91 kv. m.) bendrabučio bloko kambarys Baltijos pr., Klaipėda. Gera vieta - šalia PC Depo, netoli PC Banginis, 10 min. pėsčiom iki Akropolio. I aukštas. Labai patogus, tvarkingas įėjimas, rami atskirai rakinama laiptinė. Koridoriuje tik 7 kaimynai, nes visi blokai yra išpirkti. Langai orientuoti į rytų pusę, pro langus atsiveria ramus gamtos vaizdas. Bloke yra kriauklė ir tualetas. Kambaryje įrengtas kontrolinis elektros skaitiklis. Šalia, mažesniajame kambaryje, gyvena ramus, vyresnio amžiaus bloko dalininkas. Kambariui reikalingas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 10500

Plačiau

Skelbimo ID: 09825

Debreceno g.

Parduodamas 1-no kambario bendrabučio tipo name Debreceno g. TREČIAME aukšte penkių aukštų plytiniame name butas . Rakinamas aukštas . Labai tvarkingi kaimynai . Kambarys - 16 kv.m,. virtuvė- 4 kv.m, WC-dušas -kriauklė- kartu . Butas pilnai suremontuotas , naujas virtuvinis komplektas .

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 11210

Mokyklos g.

Parduodamas kambarys bendrabutyje

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 6800

Plačiau

Skelbimo ID: 10983

Debreceno g.

Parduodamas 2 kambarių butas bendrabutyje. Butas suremontuotas, keisti plastikiniai langai, šarvo durys. Viename kambaryje įrengta virtuvėlė. Suremontuotas vonios kambarys, kuriame įrengta dušo kabina, wc, skalbimo mašinai vieta. Langai vakarų pusėje, butas šviesus ir šiltas, nekampinis. Keista namo šildymo sistema, pakeisti plastikiniai langai laiptinėje ir viskas išmokėta. Aukšte rakinamos durys.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 11174

Rumpiškės g.

Nebrangiai parduodamas kambarys bendrabutyje. Bus suremontuotas. Yra atskiri el skaitliukai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 12500

Plačiau

Skelbimo ID: 10450

Bangų g.

18 m2 kambarys bloke, san mazgas dviem kambariams, kartu su kaimynu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16000

Plačiau

Skelbimo ID: 08902

Taikos pr.

Parduodamas kambarys bendrabutyje, Klaipėdoje, netoli centro, šalia , " Avitelos ".

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 8900

Plačiau

Skelbimo ID: 09607

Šilutės pl.

Geras butas. Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Šilutės.pl g. 3 aukšte. Bendras plotas -51 kv.m. Butas pilnai suremontuotas. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, pakeistas vamzdynas, elektros instaliacijos. Šiltas, šviesus ir jaukus butas. . Ramūs kaimynai. Gera ir patogi vieta - netoli dvi mokyklos, bei Lidl ir Maxima,AKROPOLIS parduotuvės. Šalia stadionas. Kieme visada rasite vietą savo automobiliui. Patogus ir greitas susisiekimas su bet kuria miesto dalimi. Nedideli mokesčiai. Yra rūsys.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 10879

Debreceno g.

Parduodamas bendrabučio blokas debreceno gatvėje. 5/5 aukšte. Didysis kambarys 16 kv, mažasis 11 kv. Koridorius ir tualetas 8 kv. Bute įmontuotas kondicionierius, kurio dėka vasara galėsite atsigaivinti, o žiemą net pasišildyti. Butui priklauso bendra virtuvė ir dušas, duše yra dušo kabina. Virtuvė ir dušu naudojasi tik šis butas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 25000

Plačiau

Skelbimo ID: 11115

Minijos g.

Parduodamas atskiras kambarys bendrabutyje 12 m2, 4/4 aukštas, prie senamiesčio, iki kelto 10 min, Centre, Minijos gatvėje prie "Signalo" Statoilo. Kambarys tvarkingas, pakeistas plastikinis langas, grindys išklotos laminatu, įdėtos šarvo durys, parduodamas su esamais baldais. Yra bendrų patalpų, laiptinė labai tvarkinga, aukšte tik 5 butai, keli kaimynai, labai ramūs ir tvarkingi, jokiu asocialių žmonių nėra. Gera vieta, šalia miesto centras, perkėla i Smiltyne, prekybos centrai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 9900

Plačiau

Skelbimo ID: 11069

Taikos pr.

Parduodamas naujai, šiuolaikiškai ir patogiai suremontuotas 1 kambario butas-studija, įrengtas didžiajame bloko kambaryje. 2 aukštas. Bute ką tik padarytas kapitalinis remontas. Įrengta nauja virtuvė ir nauja vonia-tualetas. San. mazgu reikia dalintis tik su bloko kaimynu, kuris gyvena užsienyje ir jo kambarys tuščias. Sumontuoti nauji baldai ir buitinė technika. Pakeisti vamzdynai ir elektros instaliacija. Namas labai tvarkingas, suremontuota laiptinė, atskiras koridorius tik su 4 kaimynais, yra namo bendrija. Labai patogi lokacija, šalia Akropolis, Vėtrungės pasažas, autobuso stotelės. Bute yra viskas ko reikia, galima iškarto kraustytis gyventi. Po remonto bute niekas negyveno.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20500

Plačiau

Skelbimo ID: 11036

Minijos g.

Parduodamas mažas butukas 18 kvadratų. Į bloka parvestas vanduo, dušas ir wc dalinamas tik vieno asmens. (padarytas remontas vonios kambaryje). Pats butas įrengtas moderniai, minimalistinio stiliaus.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 23500

Plačiau

Skelbimo ID: 11024

Taikos pr.

Taikos prospekte (šalia vetrungės) parduodamas 18 kvadratu kambarys bendrabutyje, bloke, vonios kambarys dalinamas tik su 1 kaimynu (tvarkingas) virtuvė bendra (skalbimo mašina, atskiras vandens, duju skaičiukas). Bet galima ir kambaryje pasistatyti kaitlentę.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16000

Plačiau

Skelbimo ID: 09693

Baltijos pr.

Parduodamai pilnai įrengtas kambarys bendrabučio bloke. Bloke su kaimynu ant dviejų WC- vonia, praustuvė. Kambarys pilnai suremontuotas į kambarį pravestas vandentiekis ir kanalizacija. Kambarį įrengta virtuvė su buitine technika, skalbimo mašina. Naujai pakeisti elektros skaitliukai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 08825

Šilutės pl.

Parduodamas vieno kambario bendrabučio butas su daline apdaila.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 6800

Plačiau

Skelbimo ID: 02773

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas suremontuotas blokas bendrabutyje. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 09424

Baltijos pr.

Baltijos pr, parduodamas blokas bendrabutyje. Langai į vakarus, todėl butas šviesus ir šiltas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 10835

Debreceno g.

Debreceno g. parduodamas 1 kambario mažagabaritis butas, virtuvė, dušo kabina, wc, 18 kv, pilnai suremontuotas, lieka baldai ir buitinė technika. Pakeista santechnika, elektra, rakinama laiptinė, pašaliniai nevaikšto. Priešais bažnyčia. Kaina derinama

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 10805

Debreceno g.

Debreceno g. parduodamas tvarkingas tuščias labai erdvus 1 kambario butas. Pakeisti plastikiniai langai, šarvuotos durys. Šildymo sistema veikia automatiškai pagal lauko temperatūra, todėl susidaro maži šildymo mokesčiai. Bute viskas atskira yra skaitliukai. Labai didelė virtuvė. Netoliese 5 min. kelio iki vidurinių mokyklų ir darželių.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 26500

Plačiau

Skelbimo ID: 10236

Taikos pr.

Pilnai įrengtas butas šalia Akropolio. Parduodamas beveik su visais baldais, virtuviniu bei elektrine virykle. Nesenai darytas remontas. Bute plastikiniai langai, pakeisti radiatoriai, šarvuotos durys, medinės vidaus durys, laminatas. Vonia ir tualetas kartu. Namas priklauso bendrijai, sutvarkytas stogas, renovuota šildymo sistema, todėl nedidės šildymo išlaidos, kodinės lauko durys. Netoli centras, šalia Akropolis, didieji prekybos centrai, poliklinikos, patogūs susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35500

Plačiau

Skelbimo ID: 10608

Debreceno g.

Parduodamas butas bendrabučio namie studijos tipu. Rajonas labai tylus. Buvo darytas pilnas remontas prieš 2 metus. Studija puikioj būklėje. Visa buitine technika paliekama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 22750

Plačiau

Skelbimo ID: 10394

Taikos pr.

Parduodamas pilnai ir kokybiškai įrengtas 1 kamb. bendrabutyje, miesto centre Taikos pr. Namas tvarkingas, prižiūrimas bendrijos, ramūs ir draugiški kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 15000

Plačiau

Į viršų