Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 12392

Jaunimo g.

Parduodamas bendrabučio tipo butas Tauralaukyje. Tvarkinga laiptinė, šarvo durys. Geras susisiekimas, šalia Tauralaukio progimnazija. Nedideli mokesčiai. Butas parduodamas su visais baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16000

Plačiau

Skelbimo ID: 12351

Taikos pr.

Parduodamas mažagabaritinis 1 kamb. butas, 16 kv.m. 5/1, suremontuotas, plastikiniai langai, šarvo durys. Maži komunaliniai mokesčiai. Gera vieta, prie Akropolio. Kaina derinama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 21500

Plačiau

Skelbimo ID: 12005

Sulupės g.

Klaipėdoje, Sulupės g. parduodamas 17 kv. m. kambarys bendrabutyje, 4/4 a. Kambarys pilnai suremontuotas, sudėti plastilininiai langai, šarvo durys, laminatas, įtempiamos lubos, su baldais, langai į vakarų pusę. Tvarkingas rakinamas koridorius, suremontuotos bendro naudojimo patalpos. Geri, draugiški kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 10000

Plačiau

Skelbimo ID: 12094

Mokyklos g.

Parduodami 2 kambariai bendrabutyje Mokyklos g. 5 aukšte, po 11 kv/m. Kambariai randasi šalia, šiuo metu nuomojami. Kambariai tvarkingi, plastikiniai langai, šarvo durys, laminatas, kambariuose įrengtos mini virtuvėlės. Wc ir dušas bendro naudojimo patalpose. Už sienos yra bendra virtuvė. Kambariai parduodami su baldais. Name pakeista elektros instaliacija, balkonai. Viskas išmokėta.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 15800

Plačiau

Skelbimo ID: 11609

Šilutės pl.

Šilutės pl. parduodamas kambarys bendrabutyje, bendras plotas 18 kv.m, 2/5 aukštas. Langai plastikiniai. Parduodamas su visais baldais. Tualetas, dušas ir virtuvė bendrojo naudojimo patalpose. Gera vieta, šalia miesto centras, PC Akropolis, geras susisiekimas viešuoju transportu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 7500

Plačiau

Skelbimo ID: 12364

Mokyklos g.

Parduodamas bendrabučio tipo butas Mokyklos g. Klaipėda. Kambario plotas 11 kv.m. aukštas 3. Dušas, tualetas ir virtuvė bendri. Butas turi savo elektros skaitliuką. Butas pilnai suremontuotas, įdėtas naujas langas, naujos durys. Pigus buto išlaikymas. Butas yra miesto centre, geras susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 8900

Plačiau

Skelbimo ID: 11679

Taikos pr.

Parduodamas 18 kvadratų kambarys bendrabutyje. Bendrabutis pačiame Klaipėdos centre - Taikos pr. Kambarys šviesus, saulėta pusė, langai į kiemo pusę. Antras aukštas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 10000

Plačiau

Skelbimo ID: 12357

Rumpiškės g.

Parduodamas 11 kv.m. kambarys Rumpiškės g. 5/5, su remontu, nauji baldai, tv, šaldytuvas, mini virtuvė, tvarkingas rakinamas aukštas, dušas - wc su remontu, ramūs kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13000

Plačiau

Skelbimo ID: 12128

Debreceno g.

Bendrabučio name parduodamas 1 kamb. butas. Butas šiltas, jaukus, saulėtas tiek vasara tiek žiema. Kaimynai ramūs, laiptinė labai tvarkinga. Durys - kodinė spyna. Pigus išlaikymas. Bute yra tualetas, dušo kabina, su jokiais kaimynas nieko nesinaudojama. Virtuvėlė kurioje yra elekt. viryklė, garų surinkėjas, šaldytuvas. Netoli parduotuvės, parkelis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 12340

Jaunimo g.

Tvarkingas butas, parduodama su visais baldais, viskas kas yra foto. Kambarys 14.06 kv, virtuvė 6.62 kv, vonia ir tualetas yra šalia įėjimo į butą, bendri su šalia esančia kaimyne. Butas jaukus ir šiltas, langai į rytus ir pietus Tvarkinga laiptinė su kodine spyna, rakinamas aukštas, ramus kaimynai. 2 auto aikštelės, todėl visada rasite vietos pastatyti automobilį. Aplink daug žalios teritorijos, dviračių takai, Danės upė. Parduotuvė Aibė už 20 m. Geras rajonas, aplink kotedžai, naujos statybos namai. Susisiekimas autobusu: 7, 14, 23

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16999

Plačiau

Skelbimo ID: 12289

Minijos g.

Parduodamas 2-jų kambarių blokas Minijos g. 5/5 aukšte 48 kv.m, tvarkingas, padaryta virtuvėlė, sudėtas laminatas, plastikiniai langai, įstiklintas balkonas, langai orientuoti į vakarų pusę. Dušas ir tualetas yra bendro naudojimo. Laiptinė normalios būklės.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 26000

Plačiau

Skelbimo ID: 11483

Taikos pr.

Parduodamas šviesus 2-jų kambarių butas bendrabučio tipo name. Butas tvarkingame bendrabutyje, atliktas remontas, parduodama su baldais ir visa buitine technika (skalbimo mašina, indukcinė kaitlentė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, gartraukis). Bute yra tualetas ir vonia kartu vienoje patalpoje, svetainė kartu su virtuve ir miegamasis. Laiptinė tvarkinga, rakinama - telefonspynė. Butas strategiškai geroje vietoje, šalia PC Vėtrungė, autobusų stotelė, PC Akropolis. Netoli naujoji perkėla, iki Klaipėdos senamiesčio apie 15 min. pėsčiomis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39500

Plačiau

Skelbimo ID: 11235

Baltijos pr.

Parduodame prižiūrėta bloką bendrabutyje Baltijos prospekte. Šalia parduotuvės Depo, Banginis. Prekybos centras Akropolis 1 km atstumu. Butas šiltas ir gerai prižiūrimas. Bloke yra įrengta virtuvė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 12320

Sulupės g.

Sulupės gatvei parduodamas kambarys bendrabutyje, bendras plotas 9.6 kv.m, 2/4 aukštas. Kambarys suremontuotas. Po remonto niekas negyveno. Langai plastikiniai, šarvuotos durys, pakeista elektros instaliacija visam name ir kambarį. Bendros paskirties virtuvė. WC patalpos ir dušo kabinos suremontuoti. Ramus ir tvarkingas aukštas. Metalinės durys rakinamos į aukšto patalpas. Virtuvė bendrojo naudojimo.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 8500

Plačiau

Skelbimo ID: 11647

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys 16.5 m bendrabutyje miesto centre. Padarytas remontas. Sudėti langai, laminatas, šarvo durys. Rakinama laiptinė. Tvarkingi kaimynai. Bendra virtuvė, dušas ir tualetas. Geras susisiekimas šalia prekybos centrai, turgus.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 9500

Plačiau

Skelbimo ID: 09424

Baltijos pr.

Baltijos pr, parduodamas blokas bendrabutyje. Langai į vakarus, todėl butas šviesus ir šiltas. Naujas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 02773

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas suremontuotas blokas bendrabutyje. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 11467

Debreceno g.

Suremontuotas, tvarkingas, šiltas, šviesus, butas. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika! Plastikiniai langai, naujos šarvuotas duris, įtemptos lubos, medinės duris, įmontuotas geras virtuvės komplektas, spinta, 2 lovas, minkštas kampas išleidžiamas, sekcija. Name pakeista nauja elektros instaliacija, išdažyta laiptinė, švaru. Kaimynai geri, tylus. Šalia poilsio parkas, vaikų darželiai, mokyklos, autobusai, IkI parduotuvė, Maxima geras susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 09693

Baltijos pr.

Parduodamai pilnai įrengtas kambarys bendrabučio bloke. Bloke su kaimynu ant dviejų WC- vonia, praustuvė. Kambarys pilnai suremontuotas į kambarį pravestas vandentiekis ir kanalizacija. Kambarį įrengta virtuvė su buitine technika, skalbimo mašina. Naujai pakeisti elektros skaitliukai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 12240

Minijos g.

Butas 40 kv. m. ploto, 2 aukšte, aukštomis lubomis jaukus, šiltas labai tinkamas pasirinkimas jaunai šeimai arba porai. Tik ką atliktas pilnas kapitalinis remontas, nauji baldai ir buitinė technika lieka naujiesiems savininkams! Butas strategiškai patogioje vietoje, šalia PC Grandus, PC Grūstė, naujoji perkėla. Šalia ne vienas darželis ir mokykla.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 11325

Bangų g.

Parduodamas butas bendrabutyje. Bangu gatvėje, centras senamiestis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 43500

Plačiau

Skelbimo ID: 09607

Šilutės pl.

Geras butas. Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Šilutės.pl g. 3 aukšte. Bendras plotas -51 kv.m. Butas pilnai suremontuotas. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, pakeistas vamzdynas, elektros instaliacijos. Šiltas, šviesus ir jaukus butas. . Ramūs kaimynai. Gera ir patogi vieta - netoli dvi mokyklos, bei Lidl ir Maxima,AKROPOLIS parduotuvės. Šalia stadionas. Kieme visada rasite vietą savo automobiliui. Patogus ir greitas susisiekimas su bet kuria miesto dalimi. Nedideli mokesčiai. Yra rūsys.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 12212

Taikos pr.

Parduodamas didysis kambarys bendrabutyje.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 19000

Plačiau

Skelbimo ID: 12185

Taikos pr.

Parduodamas 1 kamb. butas 14 kv. 5/3 Taikos pr. prie Akropolio. Suremontuotas, labai tvarkingame bendrijos name. Su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16500

Plačiau

Skelbimo ID: 12104

Rambyno g.

Parduodamas butas bendrabutyje Klaipėdoje, Rambyno g. 2 kambariai, viename kambaryje įrengta virtuvė. Yra vonia - dušas, tualetas. Vienam kambaryje yra įrengta slenkanti didelė spinta, yra plastikiniai langai, kitame nėra.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 31000

Plačiau

Į viršų