Vakarų Renta

Namai

Skelbimo ID: 12058

Apynių g.

PIRKĖJAMS NĖRA JOKIŲ TARPININKAVIMO MOKESČIŲ. Tauralaukyje, Apynių g. parduodamas 3 miegamųjų namas 172,04 kv.m. 10,95 arų sklypas, lauko terasa, garažas, miesto komunikacijos, dujinis šildymas, židinys. BENDRA INFORMACIJA: • Sklypo plotas – 10,95 a, aptvertas tvora; • Namo tipas mūrinis; • Statybos metai – 2006; • Aukštų skaičius - 2; • Bendras namo plotas - 172,04 kv.m. • Kambarių skaičius – 4. • Garažas. IŠPLANAVIMAS: I – as aukštas: Virtuvė su svetaine su išėjimu į kiemą; Miegamasis; San. mazgas Prieškambaris; Garažas. Buitinės patalpos; IŠPLANAVIMAS: II – aukštas Koridorius; Drabužinė; 2 miegamieji kambariai; San. mazgas TERITORIJA: Sutvarkytas namo gerbūvis, trinkelės, veja, šiltnamis. Sklypas aptvertas tvora. Asfaltuota, apšviesta gatvė. KOMUNIKACIJOS: • Šildymas: Dujinis; • Miesto vandentiekis; • Šildomos grindys virtuvėje ir vonioje; • Įrengta apsaugos sistema. Namas įsikūręs ramioje vietoje.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 245000

Plačiau

Skelbimo ID: 12074

Parko g.

Jakuose, Parko g. parduodamas dviejų aukštų gyvenamasis namas su garažu. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, medinės grindys. Pirmame aukšte didelė svetainė su virtuve, vonios kambarys. Antrame aukšte du miegamieji, holas, vonios kambarys. Mediniai laiptai. Dujinis šildymas. Namas labai tvarkingas. Pirmame aukšte šildomos grindys, židinys. Namas priduotas 100 procentu.

Vietovė: Jakų k.

Kaina: € 100000

Plačiau

Skelbimo ID: 12041

Agnytės g.

Parduodamas įrengtas sublokuotas dviejų aukštų gyvenamas namas Trušeliuose.

Vietovė: Trušelių k.

Kaina: € 130000

Plačiau

Skelbimo ID: 11919

Bokšto g.

Klaipėdos r., Žiaukų k., parduodamas 6 a sklypas su namu, geroje vietoje prie kanalo ir miško. Mūrinis namas 100 kv su rūsiu, rūsyje pirtis. Renovuotas, įrengtas, plastikiniai langai, šarvo durys, stogas bituminis. 1 aukšte - virtuvė su valgomuoju, miegamasis, dušas. 2 aukšte - 2 kambariai. Šildymas kietu kuru, vanduo - gręžinys, August ir Ko valymo įrenginys, elektra vienfazė. 1 aukšte ir rūsyje šildomos grindys. Sutvarkytas ir aptvertas sklypas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 11627

Ringelio al.

Parduodamas šiuolaikiškas namas prestižinėje uždaroje ir modernioje gyvenvietėje. Kvartalo namai tokio pačio stiliaus. Namai apsupti miškų, šalia Ringelio upelis, arti Danės upė. Sutvarkyta viešoji infrastruktūra. Gatvės išklotos trinkelėmis, apšviestos. Namas suprojektuotas ir statytas kokybiškai, atitinkantis aukštos kokybės reikalavimus. A energetinė naudingumo klasė. Namas dviejų aukštų. Pirmame aukšte įėjimo holas, bendras kambarys su laiptais į antrą aukštą ir virtuve, sandėliukas, wc ir garažas. Antrame aukšte - tėvų miegamasis su rūbine, du vaikų kambariai, vonios su wc kambarys. Gyvenamųjų kambarių langai į pietų, vakarų puses. Namas beveik įrengtas, beliko tik vidaus apdaila. Pirmame aukšte aukštos lubos. Išvedžiota elektros instaliacija, vandentiekis, dujos, šildomų grindų sistema. Langai mediniai, kaustyti iš lauko aliuminiu, įstiklinti trijų stiklų, dviejų kamerų paketais. Fasado apdaila tamsiai pilkos spalvos klinkerio plytelės. Garažo vartai "Horman" automatiniai. Žaliajame slėnyje yra įrengtos vaikų žaidimų, sporto aikštelės, kavinė, parduotuvė. Važiuoja miesto viešasis transportas.

Vietovė: Aukštkiemių k.

Kaina: € 210000

Plačiau

Skelbimo ID: 11790

Janaičių g.

Pilnai įrengtas 85 kv. metrų gyvenamasis namas, su trimis miegamaisiais ir svetaine. Parduodamas su baldais bei buitine technika. Sklype pastatytas sandėliukas su įvesta elektra, pilnai aptvertas tvora, iš vienos pusės gyvatvorė kuri suteikia daug žalumos. Gatvė nepravažiuojama/aklagatvis. Namas 100% priduotas, A klasė, dokumentai visi tvarkingi. Geras susisiekimas, stotelė už kelių šimtų metrų, šalia Rimi parduotuvė.

Vietovė: Klipščių k.

Kaina: € 132000

Plačiau

Skelbimo ID: 11500

Raganių g.

Parduodamas karkasinis gyvenamasis namas Raganių g. Dercekliuose.Namas pilnai įrengtas,pirmame aukšte svetainė su virtuve,san.mazgas,katilinė.Antrame namo aukšte miegamasis ir du vaikų kambariai.Namas šildomas kietu kuru.Namo stogas skardinis,fasadas kombinuotas klinkeriu.Prie namo yra priestatas-garažas,kuriame telpa automobilis,grindys garaže išbetonuotos.Name yra signalizacija.Name paliekami visi baldai bei buitinė technika,tad iškarto galima keltis gyventi.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 78000

Plačiau

Skelbimo ID: 11737

Ąžuolynės g.

Parduodame su visais baldais bei buitine technika. Vanduo: miesto vandentiekis, vietinis vandentiekis Ypatybės: Židinys, šildomos grindys, su baldais, kabelinė televizija, internetas, terasa, drabužinė, skalbimo mašina, šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, indaplovė, signalizacija, aptverta teritorija, garažas, elektra, dujos, asfaltuotas privažiavimas.

Vietovė: Klipščių k.

Kaina: € 153000

Plačiau

Skelbimo ID: 06434

Šilutės rajone, Kalnujų kaime parduodamas buvęs vandens malūnas. 3 aukštai ir rūsys po visu pastatu. Šalia teka upė Šyša. Šalia malūno stovėjo lentpjuvė, bet dabar iš jos liko tik pamatai. Pastatas raudonų plytų, aptinkuotas. Viduje yra likę veikiantys grūdų valymo ir perkėlimo įrengimai kurie grūdus kilnoja po visus 3 aukštus.

Vietovė: Kalnujų

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 08222

Parduodamas namas be vidinės apdailos S/B Šernai. Žiaukų k. Yra statybos leidimas, namo projektas. Sienos silikatiniu blokeliu. Stogas čerpinis. Langai plastikiniai, trijų kamerų, tamsai pilkos spalvos (pritaikyti prie namo stogo). Yra gręžinys, elektra. Nuo gatvės padaryta nauja tvora, automatiniai vartai. Sklypas didelis, 19 arų. Sujungti du sklypai. Esant poreikiams galima pirkti tik su vienu sklypu. 9,5 arų.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 83000

Plačiau

Skelbimo ID: 10065

Parduodamas gyvenamas namas SB Šernai. Namas pilnai įrengtas. Pirmam aukšte svetainė su virtuvę, miegamasis kambarys, vonios kambarys, katilinė. Antram aukšte du miegamieji kambariai, vonios kambarys. Yra rūsys. Namas šildomas granulėmis, katilas užpildomas daugiau negu savaitei. Vietinis nuotėkų valymo įrenginys. Vietinis vandentiekis. Kiemas sutvarkytas, apželdintas želdiniais, išklotos trinkeles, aptvertas tvora.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 123000

Plačiau

Skelbimo ID: 10134

Karklininkų g.

Parduodame gyvenamąjį namą Karklėje. Vieta: Karklė - prestižinė gyvenvietė. Sutvarkytos gatvės ir pėsčiųjų takai. Važinėja viešasis transportas. Einant pasivaikščioti nuo namo iki jūros vos 15 min kelio. Apie namą: Namas pastatytas 1996 metais ir 2007 iš pagrindų rekonstruotas. Pirmame aukšte - šviesi svetainė dideliais vitrininiais langais. Virtuvė su valgomuoju ir mažoji svetainė. Pirtis. San mazgas. Pagalbinė patalpa. Garažas. Antrame aukšte - trys erdvūs miegamieji su atskirais san mazgais. Vandentiekis miesto, šildymas Oras - vanduo sistema. Rekuperacinė sistema. Teritorija sutvarkyta, įrengtas apšvietimas, želdiniai, išklotas grindinys, įrengta terasa. Sklype yra ir svečių namas. Namas buvo suprojektuotas, kad lengvai būtų pritaikomas kaip 7 apartamentų poilsinis namas. Keturi apartamentai pirmame aukšte su atskirais įėjimais ir terasa. Ir trys apartamentai antrame aukšte. Galima pirkti pusė namo, namas butu padalintas kaip dviejų butų gyvenamas namas. Kainą 265000.

Vietovė: Karklės k.

Kaina: € 390000

Plačiau

Skelbimo ID: 11407

Ąžuolynės g.

Klaipėdos r. sav., Klipščių k. Vanduo: miesto vandentiekis, vietinis vandentiekis Ypatybės: Židinys, šildomos grindys, su baldais, kabelinė televizija, internetas, terasa, skalbimo mašina, šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, indaplovė, signalizacija, aptverta teritorija, garažas, elektra, dujos, asfaltuotas privažiavimas.

Vietovė: Klipščių k.

Kaina: € 159000

Plačiau

Skelbimo ID: 10720

Parduodamas namas, Derceklių k. Dituva. Židinys, šildomos grindys, kabelinė televizija, internetas, terasa, drabužinė, skalbimo mašina, virtuvės komplektas, viryklė, signalizacija, aptverta teritorija.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 10533

Alyvų g.

Parduodamas gyvenamas namas. Įrengtas. 0 aukštas: kambarys, katilinė, skalbykla, du sandėliukai. 1 aukštas: prieškambaris, virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC ir vonia kartu. 2 aukštas: holas, trys miegamieji.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 97500

Plačiau

Skelbimo ID: 11369

Saulės g.

Namas yra pinai priduotas, pirmame aukšte, virtuvė sujungta su dideliu kambariu, yra WC su dušu. Antrame aukšte yra trys kambariai ir tamsus kambarys ir WC su vonia. Yra balkonas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 120000

Plačiau

Skelbimo ID: 05861

Pievų g.

Klaipėdoje, Treko rajone, Pievų gatvėje parduodamas gyvenamas namas. Bendras plotas : 253 kv.m Sklypo plotas 5,5 aro. Statybų pradžia 1993 metais. Statybų pabaiga 2007 metais. Namas iš vidaus apšiltintas. Šildymas kietu kuru. Miesto vandentiekis, kanalizacija. Name šarvo durys, plastikiniai langai, grindys - parketas. Antrame aukšte balkonas ir terasa. Du dideli garažai. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 93000

Plačiau

Skelbimo ID: 11338

Parduodamas jaukus pilnai įrengtas namas pritaikytas gyventi nuolatos. Priduotas 100%, visi kadastriniai dokumentai sutvarkyti. Prie asfaltuoto kelio. Autobuso stotelė už 50 metrų. Dvigubas sklypas. Gręžinys 48 metrai. Autonominiai valymo įrenginiai. Bendras plotas 139 M2. Gyvenamo ploto apie 100 M2. Automatiniai vartai. Šalia puikus miškas. Kaimynai visi toli. Namas pastatytas iš blokelių. Buvo atlikta renovacija 2012 metais. Pakeista visa el. instaliacija, santechnika, stogas, namas buvo apšiltintas ir fasadas buvo apkaltas su medinėmis dailylentėmis. Stogas buvo irgi pakeistas. Namas labai šiltas ir sausas, parai pakanka vieno pakelio briketų ir name šilta visą parą. Pirmame aukštyje virtuvė, svetainė ir miegamasis, san. mazgas. Antrame vienas kambarys ir san. mazgas. Pirmo aukšto šildymas grindinis ir radiatoriai, antras - radiatoriai. Uosio durys ir laiptai. Po namu didelis rūsys apie 60 M2. Katilas, boileris, hidroforas. Į rūsį galima patekti iš vidaus. Įrengtos saugos ir priešgaisrinė signalizacijos. Judesio ir dūmų davikliai. Saugo "Argus". Palydovinė antena. Įsigijus tokį namą, galima gyventi iškarto. Pastato tipas: Sodo namas

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 115000

Plačiau

Skelbimo ID: 10896

Klaipėdos rajone, Jakuose, parduodamas gyvenamasis namas. Du atskiri įėjimai, gali gyventi dvi šeimos. Name 6 kambariai, trys vonios kambariai. Rūsys. Visos miesto komunikacijos. Šildymas dujinis. Kieme pagalbinis pastatas, garažas. Visi statiniai užregistruoti registrų centre. Trinkelės. Sutvarkytas gerbūvis. Metalinė tvora. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Jakų k.

Kaina: € 140000

Plačiau

Skelbimo ID: 11303

Medetkų g.

Šernuose parduodamas įrengtas 100 kvadratinių metrų mūrinis dvejų aukštu namas Svetainė su virtuve viena patalpa, trys atskiri miegamieji, sanmazgas, katilinė. Šildymas oras vanduo. Valymo įrengimai, gręžinys. Kieme ūkinis pastatas, šiltnamis, pavėsine. Sklypas sutvarkytas, aptvertas. Namas parduodamas su visais baldais bei buitinei technikai.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 100000

Plačiau

Skelbimo ID: 11299

Juodkrantės g.

Parduodamas 172 m2 dviejų aukštų namas su garažu Lingiuose, tarp Priekulės ir Dituvos. Iki Klaipėdos miesto 10 min, iki Akropolio 15-20 min. Šiuolaikiškai įrengtas, šiltas su didžiuliais vitrininiais langais. Statybos leidimas 2007, baigtas statyti 2013. Rami vieta šalia miško. * 100% registruotas baigtumas, visi dokumentai tvarkingi. * Pastatytas iš YTONG blokelių su papildomu polisterolo apšiltinimu - sienų storis 45cm. * Vandens gręžinys. Atlikti vandens tyrimai - geresnė vandens kokybė nei mieste, tinkamas gerti be jokių filtrų. * Nuotėkos - Feliksnavis * Šildymas oras-vanduo Panasonic 9 kW AQUAREA T-CAP šilumos siurblys (kaip rezervas paliktas kieto kuro katilas "Žvakė") - pirmame aukšte grindinis šildymas ir radiatoriai, antrame - radiatoriai, 200L vandens boileris. * 2019 pabaigoje svetainėje ir miegamajame sumontuoti oro kondicionieriai * 24 m2 terasa su lauko baldais * Tiek viduje, tiek išorėje LED apšvietimas. * Atskiros drabužinės/kambariai miegamajame Jam ir Jai * Visame name roletai Diena-Naktis * 6 metrų ilgio virtuvinis su Blum furnitūra, indaplove, gartraukiu, indukcine kaitlente ir orkaite + 2 metrų ilgio baras * Apsaugos signalizacija su priešgaisriniais davikliais. * Pirmame aukšte aukštos lubos ~280 cm. * Patogūs, modernaus dizaino laiptai

Vietovė: Lingių k.

Kaina: € 129000

Plačiau

Skelbimo ID: 11294

Akmenos g.

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas, netoli Klaipėdos. Sutvarkyta aplinka, aptverta teritorija, automatiniai kiemo vartai, signalizacija. Surinkti pinigai kelio asfaltavimui. Namas pilnai priduotas.

Vietovė: Radailių k.

Kaina: € 90000

Plačiau

Skelbimo ID: 11279

Pilnai įrengti namai!!! Galima pasinaudoti subsidija jaunoms šeimoms!!! Naujai suprojektuotame 14 namų kvartale statomi ir parduodami naujai pastatyti individualūs pilnai įrengti namai . Name įrengtas bendras plotas virtuvė-svetainė-valgomasis , 3 miegamieji kambariai , san.mazgas , koridorius ir nedidelė pagalbinė patalpa. Namas atitinka B klasės energetinio sertifikavimo reikalavimus .Sienos apšiltintos 20cm , perdanga 20cm. Fasado apdaila - dekoratyvinis tinkas , stogas keraminė švediška čerpė molio spalvos , su pakalimais , įrengta lietaus surinkimo sistema. Sudėti PVC , 3stiklų paketo langai ir lauko durys , VIDAUS ĮRENGIMAS :išvedžiotas grindinis šildymas , išbetonuotos grindys , išvedžiota elektros instaliacija (el.galia 5kW , trifazė), išvedžiota apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija , išdažytos sienos , įrengtos įtempiamos lubos , įrengtos grindys - tarketas .Rekuperatoriaus nebus. GERBŪVIS : Trinkelėmis išklotas įvažiavimas ir 0.6m pločio takas apie namą , bei terasa , sklypas paruoštas apželdinimui(išlygintas gruntas, žolė pasėta nebus).Tarp namų įrengta 1m aukščio segmentinė tvora arba pasodintos tujos, nebus vartų ir vartelių. Visa sklypo teritorija aptverta tvora .

Vietovė: Trušelių k.

Kaina: € 115000

Plačiau

Skelbimo ID: 11253

Uosių g.

Klaipėdos raj. Kiškėnų kaime parduodamas gyvenamasis namas su daline apdaila. Namas statytas sau iš labai kokybiškų medžiagų. Kaina derinama. Galima pirkti išsimokėtinai, be banko. Sklype įrengtas giluminis gręžinys. Apie pastatą: Pamatai: gręžtiniai su rostverku. Laikančios sienos: molinių blokelių mūras. Pertvaros antrame aukšte: medininis karkas su gipso plokštėmis. Sienų šiltinimas: neoporas. Stogo šiltinimas: gamo poliuretano putos. Stogo danga: angobuotos molio čerpės. Fasadas: armavimo sluoksnis paruoštas klinkerinių plytelių klijavimui arba tinkui. Antrame aukšte yra balkonas su su vaizdu į kiemą. Interjeras: Vidaus sienos nutinkuotos ir padengtos gruntu. Pirmo aukšto katilinės, tualeto ir pagalbinė patalpos yra su pilna plytelių apdaila. Antrame aukšte sienos ir lubos paruoštos dažymui. Įranga: Įrengtas židinys. Pajungtas dujinis katilas. Šildymo sistema pilnai funkcijonuoja. Įrengtas rekuperatorius su visa plastikinių ortakių sistema. Vėdinimo sistema pilnai funkcijonuoja, bet dar nebuvo pajungta dėl nebaigtų vidaus apdailos darbų. Yra visos statybų eigos fotofiksacija.

Vietovė: Kiškėnų k.

Kaina: € 152000

Plačiau

Skelbimo ID: 10626

Aronijų tak.

Parduodamas namas Žiaukų k. Namas įrengtas ir gyvenamas. Sutvarkytas gerbūvis. Namo išplanavimas: Pirmas aukštas - 2 nepereinami kambariai, svetainė (valgomasi), vonios kambarys, virtuvė. Antras aukštas - miegamasis su balkonu, holas. Rūsys. Rūsyje įrengti vandens valymo įrenginiai, nugeležinimo filtras. Šildymas kietu kuru (ortakiais) Kieme automobilių stovėjimo vieta ir takeliai iškloti trinkelėmis. Auga vaismedžiai, dekoratyvus augalai. Veja prižiūrėta. Visas sklypas aptvertas tvora. Patogi vieta, iki autobusų sustojimo stotelės 250 metrų.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 89000

Plačiau

Į viršų