Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 12371

Šernuose, labai geroje (ramioje) vietoje, 100 metrų iki miško parduodamas dviejų aukštų 55 m2 tvarkingas sodo namelis, kuriame iš karto galima įsikurti. Labai jaukus, aptvertas, privatumą mėgstantiems sklypas. Yra garažas, ūkinis pastatas, kuriame įrengta dušinė, tuoletas viduje. Vanduo - šulinys, atvestas ir virtuvėje. Jauki terasa vakarojimams. Sklype du šiltnamiai vienas iš jų 18 m2., kitas mažas. Sodas prižiūrėtas, kasmet papildomas naujais augalais.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 27500

Plačiau

Skelbimo ID: 12131

Raskilų g.

Parduodamas prižiūrėtas sodas Žiaukų k. Labai patogi vieta, viena iš pagrindinių gatvių kuria važiuoja viešasis transportas. Sklypas didesnis nei įprastai 6,9 a. Sodas prižiūrėtas, auga vaismedžiai, gėlynai, prižiūrėta veja. Įrengtas daržas. Stiklinis šiltnamis. Teritorija aptverta. Šulinys. Namas vieno aukšto su mansarda. Sudėti plastikiniai langai. Mediniai laiptai į antra aukšta. Pirmame aukšte virtuvė, svetainė ir nedidelis miegamasis. Antrame aukšte viena patalpa. Rūsys po visu namu. Koklinis pečius. Ūkiniame pastate įrengta pirtis.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 10431

Lygumų g.

Dituvos sodų bendrijoje parduodamas 6 arų sodo sklypas su namu. Namas 42 kv.m. pagal dokumentus, bet yra pakeltas antras aukštas( kuris nėra įrengtas) ir dar papildomai pristatytas. Name įrengtas vandentiekis, šildymas. Yra vonia, tualetas. Yra didelė pavėsinė.

Vietovė: Dituvos k.

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 12227

Kmynų g.

Parduodamas sodo namas prie pagrindinio kelio. Sodo namas mūrinis, sienos storos su oro tarpu, įrengta pastogė, po nameliu erdvus rūsys, didelis balkonas. Šalia pristatytas garažas. Kieme mūrinis ūkinis pastatas, šiltnamis. Nuo gatvės triukšmo saugo aukšta gyvatvorė, kieme auga vaismedžiai, dekoratyvus medeliai. Garažo plotas 14 kv.m. Ūkinio pastato plotas 9 kv.m. Kaimynystė gyvenama, šalia autobusų stotelė, arti parduotuvė.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 19500

Plačiau

Skelbimo ID: 12040

Parduodamas sodas Šernuose (Žiaukų k.). Geras susisiekimas tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu - asfaltuota gatvė iki pat sklypo, už 200 m. autobuso stotelė. Už 500 m. parduotuvė. Sutvarkyta teritorija, tvora, šiltnamis, ūkinis, šulinys. Namukas plytinis, 40 m2, priduotas. Yra rūsys. Krosnis. Dokumentai sutvarkyti. Aplink gyvenamieji namai. Įmanomos derybos.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 19000

Plačiau

Skelbimo ID: 11835

Astrų g.

Sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu. Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla, sklypas yra 6 a., yra šulinys, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 26000

Plačiau

Skelbimo ID: 11984

Klaipėdos r. Derceklių k. S/B Dituva parduodamas sodo namas. Sklypas 6 arų ploto. 2 aukštu mūrinis namas (su mansarda). Statytas 1986 metų. Namo bendras plotas 33,5 kv.m. Vanduo iš šulinio. Šildymas kietu kuru. Po namų yra mažas 5.3 kv.m rūsys. Kieme ūkinis pastatas ir šiltnamis. Namo viduje reikalingas remontas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 11499

Plačiau

Skelbimo ID: 12004

Parduodamas sodo sklypas Dituvos sodų bendrijoje su namu. Namo viduj vanduo šiltas, šaltas. Rūsys po visu namu.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 46000

Plačiau

Skelbimo ID: 10723

Pakanalės g.

Parduodamas mūrinis sodo namas Žiaukose. Rami ir graži vieta, arti miškas, tvenkinys. Sklypo plotas 5,37 arai. Sklypo gale teka upelis. Namo išplanavimas: Pirmame aukšte erdvi svetainė su židiniu. Virtuvė su kokliniu pečiu namo šildymui. Erdvus įstiklintas prieangis. Antrame aukšte holas (pereinamas kambarys). Miegamasis. Rūsys po visu namu, yra židinys. Name yra įvestas vanduo. Kitame pastate įrengta pirtis, dušas. Kieme du šiltnamiai. Auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30500

Plačiau

Skelbimo ID: 11956

Pervalkos g.

6 arų sklype įrengtas namas (72.13 kv.m.) su rūsiu. Rūsyje įrengtas garažas ir pirtelė. Namo pirmame aukšte įrengta kokline krosnis. Yra ūkinis pastatas ir du šiltnamiai. Tualetas įrengtas ūkiniame pastate. Sklype iškasti du šuliniai. Teritorija aptverta. Sklypas ribojasi su asfaltuotu keliu. Netoli yra autobusų stotelė. Namas priduotas 100%, dokumentai tvarkingi. Sodas prižiūrėtas, auga medžiai.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 10269

Parduodamas sodo namas (80 m2) 6 arai. Pritaikytas gyventi žiema. Yra kieto kuro katilas, ir dujinis šildymo katilas. Abu veikia puikiai. Pirmame aukšte virtuvė, prieškambaris, įstiklintas balkonas, kambarys. Mediniai laiptai į antra aukštą. Antrame aukšte didelis kambarys ir san mazgas. Rūsyje, tualetas vonia katilinė. Yra mūrinis ūkinis pastatas dviejų aukštų 20 m2, kartu su pavėsinę. Yra malkinė, giluminis gręžinys. Sodas aptvertas mediniais skydais. Yra metalinis šiltnamis. Netoliese autobuso stotelė.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 47000

Plačiau

Skelbimo ID: 11836

Parduotuvės g.

Parduodamas sodo sklypas su nameliu. Namelis su rūsiu, rūsyje koklinė viryklė. Namelyje koklinis pečius ir židinys. Pagalbinis pastatas 7,5 m2 sujungtas su 18 m2 šiltnamiu ir su pirtimi, kurioje yra rūsys.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 32500

Plačiau

Skelbimo ID: 11690

Varpelių g.

Dituvoje, parduodamas 2 aukštų mūrinis sodo namas. Yra elektra, šulinys, artezinis gręžinys, įrengtos vietinės nuotėkos. Pirmame aukšte kambarys, virtuvė ir papildoma patalpa-drabužinė. Antrame aukšte miegamasis ir papildoma patalpa, išėjimas į balkoną-terasą. Taip pat yra didelis rūsys, kuriame yra kambarys su židiniu, pirtelė, priepirtis ir sandėliukas. Namas šildomas krosnimi. Sudėti plastikiniai langai. Yra sandėliukas, tualetas, šiltnamis. Brandus sutvarkytas sodas, gėlynas. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 39000

Plačiau

Skelbimo ID: 10224

Alyvų g.

Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas 6.5 arų sodo sklypas su plytiniu nameliu 67.62 kv.m. bendro ploto, priduotas 100 %. Pirmame aukšte yra virtuvė ir erdvus kambarys, antrame aukšte du palėpiniai kambariukai. Po namu yra rūsys (sausas). Šulinys, į namą įvestas vanduo. Šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Teritorija prižiūrėta, auga vaismedžiai, graži veja. Stiklinis šiltnamis, derlingas daržas. Teritorija aptverta tvora, ažūriniai varteliai. Kiemas išklotas trinkelėmis. Netoli miško. Patogus susisiekimas. Kaina derinama.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 25800

Plačiau

Skelbimo ID: 11415

Našlaičių tak.

Parduodamas sodas sodų bendrijoje "Šernai" Sodas strategiškai patogioje vietoje. Iki pagrindinės stotelės vos 180 metrų. Antras sklypas nuo pagrindinės gatvės. Kaimynystėje nuolatiniai gyventojai. Pagrindinis sodo namas medinis. (būklė prasta) Yra ūkinis pastatas kurio užstatymo plotas 21 - kv. m., tūris - 109 kub. m. Yra elektra.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 11482

Dituvos soduose parduodamas namas. Priduotas 100 proc. Namo plotas 80 m2, sklypo plotas - beveik 7 arai. Yra rūsys, ūkinis pastatas, 2 šiltnamiai.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 11463

Lygumų g.

S/B DITUVA parduodamas sutvarkytas sodas su nedideliu 57 kv.m. mūriniu gyvenamuoju namu. Pirmame aukšte: koridorius, virtuvė, san. mazgas (wc, dušas), pirtis, svetainė su židiniu. Antrame aukšte: miegamasis, drabužinė, didelis balkonas. Lauko terasa su baldais, lauko židinys, malkinė, mūrinis ūkinis pastatas, sandėliukas įrankiams, šiltnamis. Išpuoselėta teritorija su dekoratyviniais augalais aptverta kaltine tvora, vieta automobiliams.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 53000

Plačiau

Skelbimo ID: 06777

Sodo namelis (bendras plotas 91,90 kv.m.), po namu yra rūsys su naujai pastatytu mediniu nameliu ir mansarda. Yra lauko tualetas .Sodas, šalia kanalas. Šulinys bendras su kaimynais. Sutvarkyta aplinka. Galima ir per banką.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 23000

Plačiau

Skelbimo ID: 05213

Klaipėdoje s/b „Švyturys“ (iki centro 3 km. Raganių 4 - oji g. ) parduodamas 1,5 aukšto, 87,61 kv. m. bendro ploto namas. Pirmas aukštas – 37,4m‘, mūrinis iš lauko apšiltintas, sienos - dailylentės, langai plastikiniai, grindys medinės. Antras aukštas - karkasinis – 40m‘. Rūsys po namu – 32m‘. Namas šildomas malkomis. Sklypas kraštinis - 6 arai, aptvertas tvora, šalia yra laisvos dirbamos žemės. Yra šulinys, ūkinis pastatas, naujai pastatytas cinkuoto metalo stiklinis šiltnamis. Prie namo privestas miesto vandentiekis. 2018 m. bus įvestos ir dujos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40000

Plačiau

Į viršų