Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 12707

Miško g.

Sodų bendrijoje Guboja parduodamas sodo sklypas 0,084 ha, su mūriniu nameliu. Namelis turi rūsį, garažą. Yra elektra, vanduo, šulinys.

Vietovė: Lingių k.

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 12714

Šlaito tak.

Parduodamas namas labai gražioje vietoje šalia Minijos upės vingiu. Sodo namas mūrinis, viso namo plotas 79,56 kv. m. Namo išplanavimas: Virtuvė, svetainė, miegamasis, mansardiniame aukšte didelis miegamasis, rūsys, sandėliukas. Namas šildomas židiniu. 2017 m. naujai pastatytas pirties pastatas ir įrengta pirtis, priepirtis, dušas ir wc. Pirties pastato plotas 30 kv. m. Sklypo plotas 11,77 arų. Vanduo iš gręžinio. Teritorija aptverta. Sklypas taisyklingos formos, ribojasi su kalva, miškeliu. Rami vieta, sodų pakraštys. Minijos upė ranka pasiekiama. Sodo bendrija nedidelė rami. Yra viešasis transportas į Klaipėda. Iki Klaipėdos 31 km. Iki Jokūbavo 3 km. Iki Kretingos 14 km. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Kumponų vs.

Kaina: € 43000

Plačiau

Skelbimo ID: 11835

Astrų g.

Sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu. Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla, sklypas yra 6 a., yra šulinys, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 26000

Plačiau

Skelbimo ID: 12662

Parduodamas 2 a. namas 66 kv. m. Yra veranda 10 kv. m., balkonas 7 kv. m. Pirmam aukšte kambarys ir virtuvė, antram aukšte viena didelė patalpa, rūsyje didelė patalpa, dušas. Šildymas kietu kuru, pečius ir “Nordica” židinys su ortakiais ir valdymu. Yra atskiras ūkinis pastatas, pavėsinė 8,5 kv. m., šiltnamis 35 kv. m. Vandentiekis šulinys, nuotėkų valymo įrenginys su bakterijomis. Vaismedžiai (obelys, vyšnios, kriaušės), krūmai (serbentai, agrastai, šilauogės, avietės), gėlynai. Gera rami vieta, iki miško 25 m., ežeras 10 min., Rimi parduotuvė, turgus pėsčiomis 5 min. kelio.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 12004

Parduodamas sodo sklypas Dituvos sodų bendrijoje su namu. Namo viduj vanduo šiltas, šaltas. Rūsys po visu namu.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 46000

Plačiau

Skelbimo ID: 12647

Abrikosų tak.

Parduodamas prižiūrėtas sodas SB "Šernai" Geras privažiavimas pagrindiniu keliu. Abrikosų tako gale miškas. Sodo namas mūrinis, tvarkingi mediniai langai, namo sienos apšiltintos iš vidaus, nauja elektros instaliacija, tikro medžio durys, kokybiški mediniai laiptai. Namas šildomas kokliniu pečiumi, pilnai įšildo kambarius. Pirmame aukšte svetainė, miegamasis. Antrame aukšte mansardinis kambarys su balkonu. Yra rūsys. Galima Laikyti obuolius ar kitas sodo gėrybes. Sklypo gale ūkinis pastatas, kuriame yra padaryta virtuvėlė, lauko tualetas, malkinė. Yra šulinys (visada yra vandens). Stiklinis šiltnamis. Kieme kokybiška pavėsinė pastatyta iš medžio rastų. Sodas prižiūrimas, užsodintas vaismedžiais. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 12584

Parduodamas sodas Žiaukų kaime s/b Minija. Sklypas 5,65a. Mūrinis namas 1995 statybos 53 m2, kūrenamas krosnimi, po visu nameliu yra rūsys, ten yra vandens adata. Tualetas lauke. Yra ūkinis pastatas ir du sujungti šiltnamiai (šonai stikliniai, stogas-polikarbonatas). Sode auga obelys, kriaušės, vyšnios, sausmedžiai, šilauogės, gervuogės, avietės, serbentai, braškės. Sodas tvarkingas, prižiūrėtas, aptvertas tinkline tvora

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 24000

Plačiau

Skelbimo ID: 12505

Sodo namas, vasarnamis su gražu, yra dušas, bio tualetas, elektrinis boileris. Du privažiavimai, nuo miško pusės ir sodų pusės. Kraštinis 6,50 arų sklypas. Labai rami vieta, ribojasi su mišku.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 10723

Pakanalės g.

Parduodamas mūrinis sodo namas Žiaukose. Rami ir graži vieta, arti miškas, tvenkinys. Sklypo plotas 5,37 arai. Sklypo gale teka upelis. Namo išplanavimas: Pirmame aukšte erdvi svetainė su židiniu. Virtuvė su kokliniu pečiu namo šildymui. Erdvus įstiklintas prieangis. Antrame aukšte holas (pereinamas kambarys). Miegamasis. Rūsys po visu namu, yra židinys. Name yra įvestas vanduo. Kitame pastate įrengta pirtis, dušas. Kieme du šiltnamiai. Auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30500

Plačiau

Skelbimo ID: 12404

Gyvenamas namas, svetainė, miegamasis ir virtuvė. Rūsyje įrengta pirtelė ir priešpirtis, dušas. 2018 m. įvestas dujinis šildymas. Vandentiekis iš šulinio, yra Traidenis. Sklypas aptvertas yra elektriniai vartai. Taip pat didelis šiltnamis, malkinė, voljeras. Pasodintos dvi obelys, kriaušė, vyšnia. Namas labai patogioje vietoje, gatvelė nepervažiuojama. Šalia prekybos centras Rimi, darželis, vaikų žaidimo aikštelė.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 11415

Našlaičių tak.

Parduodamas sodas sodų bendrijoje "Šernai" Sodas strategiškai patogioje vietoje. Iki pagrindinės stotelės vos 180 metrų. Antras sklypas nuo pagrindinės gatvės. Kaimynystėje nuolatiniai gyventojai. Pagrindinis sodo namas medinis. (būklė prasta) Yra ūkinis pastatas kurio užstatymo plotas 21 - kv. m., tūris - 109 kub. m. Yra elektra.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Į viršų