Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 09988

Žvejų g.

Parduodamas sodo namas Žiaukų k. Sb Šernai Namas mūrinis, sudėti plastikiniai langai. Yra gręžinys, nuotėkos. Pirmame aukšte yra du kambariai, virtuvė, holas ir veranda. Yra palėpė. Yra didelis sausas rūsys po visu namu. Šildymas kokliniu pečiumi. Žiemos metu pilnai apšildo visą namą. Namas priduotas 100 proc. Taip pat sklype yra mūrinis sandėliukas ir stiklinis šiltnamis. Pirkėjui norint turėti daugiau žemės, galima papildomai parduoti šalia esantį žemės sklypą. Sodas yra pačiame centre. Geras privažiavimas, arti autobusų sustojimo vieta, parduotuvė.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 07092

Ragainės g.

Geroje vietoje, Klaipėdos miesto ribose, Sodų bendrijoje ,,Švyturys" parduodamas sodas, su vasarnamiu. Yra visos miesto komunikacijos (elektra, dujos, vanduo ir nuotekos). Sklypas yra kraštinis, už sklypo yra valstybinė žemė, aplink jau statomi naujos statybos namai. Ramūs kaimynai, puiki vieta namo statybai. Kaina derinama

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 08965

Klaipėdos rajone, Dercekliuose, Dituvos sodų bendrijoje parduodamas 6 arų sklypas su mūriniu dviejų aukštų namuku. Po namu rūsys. Šildymas - krosninis. Sklypo teritorija aptverta aukšta tvora. Privažiavimas prie sklypo asfaltuotu keliu. Rami vieta, netoli miškas. Sklypas prižiūrimas, žemė tręšiama, auginamos daržovės, auga daug vaismedžių, vaiskrūmių. Yra didelis šiltnamis, šulinys. Vieta labai rami ir tvarkinga, aplinkui pastoviai gyvenantys draugiški kaimynai.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 17200

Plačiau

Skelbimo ID: 06909

Parduodamas pilnai įrengtas 140 kv.m namas Dituvoje. Namas mūrinis, tinkuotas, apšiltintas, mediniai langai su paketu. Tinka gyventi. Name įrengta signalizacija, internetas, telefonas. Pirmas aukštas: Židinio kambarys, svetainė, virtuvė, holas, san.mazgas, skalbykla. Antras aukštas: 3 miegamieji, holas, san.mazgas, dušas, balkonas. Rūsys: Pirtis, dušas. Katilinėje kieto kuro katilas Viadrus (kūrenamas anglimi, malkomis, yra galimybė kombinuoti dujas). Kieme garažas dviem automobiliams, lauko terasa, malkinė, šiltnamis 24m2. Kiemas išklotas trinkelėmis. Išvažiavimas iš kiemo į pagrindinę gatvę. Teritorija yra aptverta gyvatvore, sodo viena pusė ribojasi su kanalu. Sutvarkytas gerbūvis. Netoliese autobusų stotelė, tvenkinys, iki parduotuvės 200m. ATEINI ĮSIJUNGI TELEVIZORIŲ ŠALDYTUVĄ IR GYVENI !!! Galimas pirkimas per banka.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 89000

Plačiau

Skelbimo ID: 06777

Sodo namelis (bendras plotas 91,90 kv.m.), po namu yra rūsys su naujai pastatytu mediniu nameliu ir mansarda. Yra lauko tualetas .Sodas, šalia kanalas. Šulinys bendras su kaimynais. Sutvarkyta aplinka. Galima ir per banką.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 23000

Plačiau

Skelbimo ID: 07639

Parduodamas sodas Dituvoje su gyvenamu namu ( pilna lauko ir dalinė vidaus apdaila) ir pirtimi.Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų.Antrame namo aukšte suplanuoti du kambariai ir san.mazgas o pirmame svetainė su virtuve bei san.mazgu ir veranda. Šildymas numatytas kietu kuru arba (oras - vanduo).Pirmame aukšte išvedžiotas grindinis šildymas.Šalia namo pilnai įrengta pirtis kurioje yra mini virtuvė bei mansardiniame aukšte miegamasis.Sklypas kampinis, aptvertas tvora.Sklype yra stiklinis šiltnamis.Sklypas randasi šalia pagrindinio kelio kur netoliese yra autobusų sustojimas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 110000

Plačiau

Skelbimo ID: 08406

Lapių takas

Sodų bendrijoje "Šernai" parduodamas 0,0983 ha žemės sklypas su dviejų aukštų nameliu. Taip pat yra ūkinis pastatas, kuriame yra įrengta pirtelė. Yra šulinys, šiltnamis, lauko tualetas. Namas šildomas kietu kuru, yra pečius. Pirmame aukšte virtuvė ir kambarys, o antrame aukšte du kambariai. Po namu yra rūsys. Visur reikalingas remontas. Labai graži vieta: šalia miškas, per sklypą teka upelis, kampinis sklypas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 08707

Jaunavedžių g.

Sodų bendrijoje " Minija" parduodamas 6 arų žemės sklypas su mediniu nameliu. Yra šiltnamis. Sodas labai tvarkingas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 11200

Plačiau

Skelbimo ID: 08956

Minijos g.

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas. Yra vaismedžiai. Sklypas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 9500

Plačiau

Skelbimo ID: 09235

Pataisų g.4

Parduodamas tvarkingas, prižiūrėtas sodo sklypas Dituvos sodų bendrijoje. Šalia pagrindinio kelio ir autobuso sustojimo, Pataisų gatvėje.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 6000

Plačiau

Skelbimo ID: 09192

GRAŽIOJE IR RAMIOJE VIETOJE, KLAIPĖDOS RAJ. DERCEKLIŲ KM. (SB DITUVA), PARDUODAMAS MŪRINIS GYVENAMAS NAMAS! Bendra informacija: Bendras namo plotas - 80 kv. m. Gyvenamas plotas - 50 kv. m. Sklypo plotas – 7,65 arai Kambarių skaičius – 2 Namo tipas – mūrinis Išorinė statinio apdaila: Stogas– skardinis. Sienos - apšiltintos Įrengimas: Plastikiniai langai. Šarvuotos durys Grindys - laminatas, kiliminė danga, natūralaus medžio Sienos - tapetai, dažytos ir plytelės Išplanavimas: Rūsys: Katilinė, sandėliukas. Pirmas aukštas: Prieškambaris, virtuvė, svetaine, koridorius, vonios kambarys ir tualetas. Antras aukštas: Kambarys, balkonas Komunikacijos ir šildymas: Šildymas – kietu kuru. Vandentiekis – šulinys Kanalizacija – valymo įrengimas. Elektra - trifazė. Boileris (elektra ir nuo pečiaus). Kieme yra malkinė, šiltnamis, supinės, laistymo sistemina. Sklypas aptvertas tvora, pasodinta vaismedžių ir vaiskrūmių. Rami gatvė, draugiški kaimynai. Netoli Rimi parduotuvė, ambulatorija, vaistinė, darželis, vaikų žaidimo parkas ir stadionas, veterinarijos klinika, autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Klaipėda, autobusai važiuoja kas 30 min.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 08982

Svarainių tak.

Parduodamas sodas su mūriniu namu Šernų sodose. Namas mūrinis dviejų aukštų. Galima kūrenti malkomis. Žemės sklypas 6 arai. Yra elektra. Vanduo - šulinys. Sodas apsodintas vaismedžiais. Vandentiekis laistymui. Kaimynai tvarkingi, visur prižiūrėta aplinka. Netoli iki autobusų stotelės. Galima apžiūrėti jums patogiu laiku. Kainą derinama.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 13800

Plačiau

Skelbimo ID: 08914

Parduodamas sodas Žiaukų kaime, Šernų sodose. Namas mūrinis, storos sienos. Yra rūsys. Pirmame aukšte trys kambariai. Antrame aukšte vienas kambarys. Rūsyje įrengta virtuvė, vonios kambarys, wc, pirtis (kūrenama malkomis), katilinė ir poilsio kambarys su židiniu. Namas šildomas kietu kuru. Radiatoriais. Vietinis vandentiekis ir nuotėkos. Sodas apsodintas vaismedžiais, šiltnamis, yra darželis. Laistymui naudojamas bendrijos vandentiekis. Kaimynai tvarkingi, prižiūrėtos teritorijos.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 48000

Plačiau

Skelbimo ID: 05213

Klaipėdoje s/b „Švyturys“ (iki centro 3 km. Raganių 4 - oji g. ) parduodamas 1,5 aukšto, 87,61 kv. m. bendro ploto namas. Pirmas aukštas – 37,4m‘, mūrinis iš lauko apšiltintas, sienos - dailylentės, langai plastikiniai, grindys medinės. Antras aukštas - karkasinis – 40m‘. Rūsys po namu – 32m‘. Namas šildomas malkomis. Sklypas kraštinis - 6 arai, aptvertas tvora, šalia yra laisvos dirbamos žemės. Yra šulinys, ūkinis pastatas, naujai pastatytas cinkuoto metalo stiklinis šiltnamis. Prie namo privestas miesto vandentiekis. 2018 m. bus įvestos ir dujos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40000

Plačiau

Skelbimo ID: 08142

Parduodame sodo namą. Vieno aukšto su rūsiu ir pastogę. Rūsyje : pirtis, dušas Pirmame aukšte: 2 kambariai, virtuvė, wc. Pastogė: neįrengta (į namo plota neįskaičiuota) Sklypas aptvertas medine tvora. Lauko židinys. Šiltnamis. Ūkinis pastatas. Šulinys. Išmetimo talpa. Geras privažiavimas. Nuolatiniam gyvenimui reikėtu remonto. Vanduo: šulinys

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 23700

Plačiau

Skelbimo ID: 07668

Parduodamas sodas s/b Agluona su sodo namuku.Sode vaismedziai, šiltnamis , šulinys , sutvarkyta aplinka.

Vietovė: Šnaukštų k.

Kaina: € 12000

Plačiau

Skelbimo ID: 07638

Šaltalankių takas

Sodų bendrijoje Šernai parduodamas 6 arų žemės sklypas su mediniu nameliu. Yra vaismedžiai, šulinys, didelis šiltnamis. Sklypas kampinis, todėl žemės yra šiek tiek daugiau. Graži aplinka, šalia miškas, upelis. Namelyje trys kambariai, virtuvė. Kaina su rimtu pirkėju derinama.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 15000

Plačiau

Skelbimo ID: 07620

Vežėjų g.

Parduodamas sodas Klaipėdos raj., s/b Minija. Sklypo plotas - 6 arai. Yra vieno aukšto su mansarda medinis namas 50 kv.m.virtuvė,du kambariai,veranda,rūsys po namu, židinys, elektra, šulinys, sodas kraštinis netoli karjero. Prie namo yra Telia komunikacijos.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 14500

Plačiau

Skelbimo ID: 07114

Draugystės 1-oji. g.

Klaipėdos mieste, sodų bendrijoje " Draugystė" parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu nameliu. Yra vienas kambarys, virtuvė, tualetas su vonia kartu. Yra boileris. Visos komunikacijos miesto: elektra, vanduo, dujos. Plastikiniai langai. Sklypas sutvarkytas. ( yra galimybė nusipirkti ir šalia esantį 6 arų sklypą).

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 06948

Parduodamas sodas su mūriniu namu Šernuose, sodas labai patogioje vietoje, netoli pagrindinio kelio, sode yra vaismedžiai, šulinys, elektra, šiltnamis su ūkiniu pastatu.Sklypas aptvertas , šalia yra gyvenančių per žiemą.Sodo namas mūrinis po visu namu sausas rūsys su nebaigta įrengti pirtimi.Namo su rūsiu plotas 69 kv.m

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 07162

Rasytes g.

Parduodamas sodas Šernuose su mūriniu namu.Namas vieno aukšto su mansarda.Po visu namu yra rūsys, vanduo iš šulinio(hidroforas).Sklype yra vaismedžiai,šiltnamis , ūkinukas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 25000

Plačiau

Skelbimo ID: 06934

Parduodamas sodas Dituvoje su mūriniu sodo namu,namo su garažu ir rūsiu plotas yra 70.33 kv.m.Sklype yra šulinys , elektra , šiltnamis, ūkinis pastatas.,lauko tualetas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 06763

Parduodamas namas sodų bendrijoje SB "Kiškėnai" name dujinis šildymas, taip pat yra židinys , vanduo atvestas iš šulinio, nuotekos vietinės. Po visu namu yra sausas rūsys,garažas.Vasaros sezonui bendrija pajungia laistymo vandenį papildomai.Sklype yra vaismedžiai, sutvarkyta aplinka.

Vietovė:

Kaina: € 95000

Plačiau

Skelbimo ID: 04588

Kiškiu t.

Parduodamas namas Šernuose , namas dalinai įrengtas , fasadas apšiltintas bei nutinkuotas.Plastikiniai langai šarvo durys.Šildymas kietu kuru .Atrame namo aukšte įrengti 2 gyvenamieji kambariai, pirmas namo aukštas neįrengtas.Yra sutvarkytas san. mazgas.Sklype yra šiltnamis bei vaismedžiai.Vanduo iš šulinio.

Vietovė:

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 03863

Parduodamas 6 a. sklypas sodų bendrijoje "Švyturys", įvažiavimas iš Tilžės g. Sklypas labai geroje vietoje ant kalniuko, šalia vaikų žaidimų aikštelės, kuri tokio pat dydžio, kaip sklypas ir aikštelė niekada nebus užstatoma, tad niekas neužstos pietinės saulės. Sklype yra mūrinis garažas, nedidelis namukas, šiltnamis, vandentiekis, elektra, televizija, internetas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Į viršų