Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 10189

Klaipėdos rajone, Kiškėnuose, " Tolupio " sodų bendrijoje parduodamas labai tvarkingas sodo sklypas su nameliu. Sklypo plotas 12 arų. Sklypo teritorija aptverta tvora. Rami vieta. Sklypas prižiūrimas, žemė tręšiama, auginamos daržovės, auga daug vaismedžių, vaiskrūmių. Yra du šiltnamiai, du šuliniai. Medinis namelis apšiltintas, šildomas krosnele. Didelė medinė terasa, lauko židinys terasoje. Atskiras dušo pastatas, WC ir sandėlys-malkinė. Aplink daug pastoviai gyvenančių kaimynų.

Vietovė: Kiškėnų k.

Kaina: € 23000

Plačiau

Skelbimo ID: 10812

Klaipėdos rajone, Gručeikių k., parduodamas 2012 metų statybos gyvenamasis namas. Priduotas 100 procentų. Namas apšiltintas. Granulinis katilas. Pirmas aukštas: virtuvė su svetaine, san. mazgas, koridorius, garažas. Antras aukštas: du miegamieji, darbo kambarys, san. mazgas. Rūsys, pirtis. Uosiniai laiptai. Terasa. Namo bendras plotas: 186 kv.m. Gyvenamas plotas: 110 kv.m. Sklypas: 12 arų. Sutvarkytas gerbūvis. Sklypas aptvertas, automatiniai vartai. Trinkelės. Šiltnamis. Gręžinys, šulinys.

Vietovė: Gručeikių k.

Kaina: € 125000

Plačiau

Skelbimo ID: 10545

Minijos g.

Parduodamas sodas Žiaukų k. Sodo namelis, ūkinis pastatas ir garažas. Sodas labai geroje vietoje, pagrindinis asfaltuotas kelias. Už 100 metrų autobusų stotelė. Arti miškas. Sodas prižiūrėtas, auga vaismedžiai, gėlynai. Sodo pastatas 69 kv. m. Ūkinis pastatas 52 kv. m. Garažas 20 kv. m. Namas erdvus, aukštos lubos. Didelis rūsys su aukštom lubom. Pirmame aukšte Erdvi svetainė su išėjimu į terasą, virtuvėlė, holas su laiptine. Antrame aukšte du miegamieji, aukštos lubos. Šildymas kietu kuru - koklinis pečius. Yra šulinys. Stiklinis šiltnamis.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 10695

Kmynų

Klaipėdos raj. Šernų sodo bendrijoje parduodamas sodo namas su 6-ių arų sklypu. Sodo name du kambariai ir mini virtuvėlė, po visu namu rūsys. Yra nuosavas gręžinys. Namo stogas naujai pakeistas ir apšiltintas. Yra lauko terasa, šiltnamis, metalinis voljeras šuniui. Sklypo teritorija aptverta. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 10757

Astrų g.

Parduodamas sodas su mūriniu nameliu Žiaukose. Namas dviejų aukštu su garažu. Antrame aukšte aukštos lubos, keli kambariai. Pirmame aukšte svetainė, virtuvė, holas. Sklypas prižiūrėtas, yra šiltnamis, sandėliukas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 10723

Pakanalės g.

Parduodamas mūrinis sodo namas Žiaukose. Rami ir graži vieta, arti miškas, tvenkinys. Sklypo plotas 5,37 arai. Sklypo gale teka upelis. Namo išplanavimas: Pirmame aukšte erdvi svetainė su židiniu. Virtuvė su kokliniu pečiu namo šildymui. Erdvus įstiklintas prieangis. Antrame aukšte holas (pereinamas kambarys). Miegamasis. Rūsys po visu namu, yra židinys. Name yra įvestas vanduo. Kitame pastate įrengta pirtis, dušas. Kieme du šiltnamiai. Auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30500

Plačiau

Skelbimo ID: 10700

Miško tak.

Parduodame renovuotą sodo namą namą SB "Šatrija" Namelis pilnai renovuotas 2019 metais. Pakeistas stogas, apšiltintas. Apšiltintos sienos, uždėta apdaila. Sudėti plastikiniai langai. Nauja elektros instaliacija, sudėtos rozetės, šviestuvai, jungikliai. Viduje sienos gipsinės. Grindys apšiltintos. Pirmame aukšte didelė erdvė, galima svetainė su virtuvę, laiptai į antrą aukštą. Iš svetainės numatytas išėjimas į terasą. Dideli langai. Antrame aukšte vienas erdvus kambarys su balkonu. Yra didelis rūsys. Sodo sklypas pailgas, gale sklypo vandens telkinys. Šalia miškas. Yra šulinys. Numatytas namelio šildymas oras - oras sistema.

Vietovė: Kiškėnų k.

Kaina: € 25000

Plačiau

Skelbimo ID: 10224

Alyvų g.

Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas 6.5 arų sodo sklypas su plytiniu nameliu 67.62 kv.m. bendro ploto, priduotas 100 %. Pirmame aukšte yra virtuvė ir erdvus kambarys, antrame aukšte du palėpiniai kambariukai. Po namu yra rūsys (sausas). Šulinys, į namą įvestas vanduo. Šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Teritorija prižiūrėta, auga vaismedžiai, graži veja. Stiklinis šiltnamis, derlingas daržas. Teritorija aptverta tvora, ažūriniai varteliai. Kiemas išklotas trinkelėmis. Netoli miško. Patogus susisiekimas. Kaina derinama.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 26800

Plačiau

Skelbimo ID: 10431

Lygumų g.

Dituvos sodų bendrijoje parduodamas 6 arų sodo sklypas su namu. Namas 42 kv.m. pagal dokumentus, bet yra pakeltas antras aukštas( kuris nėra įrengtas) ir dar papildomai pristatytas. Name įrengtas vandentiekis, šildymas. Yra vonia, tualetas. Yra didelė pavėsinė.

Vietovė: Dituvos k.

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 07092

Ragainės g.

Geroje vietoje, Klaipėdos miesto ribose, Sodų bendrijoje ,,Švyturys" parduodamas sodas, su vasarnamiu. Yra visos miesto komunikacijos (elektra, dujos, vanduo ir nuotekos). Sklypas yra kraštinis, už sklypo yra valstybinė žemė, aplink jau statomi naujos statybos namai. Ramūs kaimynai, puiki vieta namo statybai. Kaina derinama

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 31000

Plačiau

Skelbimo ID: 10269

Parduodamas sodo namas (80 m2) 6 arai. Pritaikytas gyventi žiema. Yra kieto kuro katilas, ir dujinis šildymo katilas. Abu veikia puikiai. Pirmame aukšte virtuvė, prieškambaris, įstiklintas balkonas, kambarys. Mediniai laiptai į antra aukštą. Antrame aukšte didelis kambarys ir san mazgas. Rūsyje, tualetas vonia katilinė. Yra mūrinis ūkinis pastatas dviejų aukštų 20 m2, kartu su pavėsinę. Yra malkinė, giluminis gręžinys. Sodas aptvertas mediniais skydais. Yra metalinis šiltnamis. Netoliese autobuso stotelė.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 59000

Plačiau

Skelbimo ID: 06730

Parduodamas pilnai įrengtas namas su garažu ir rūsiu. Vieta: Žiaukų kaimas, sodų bendrijoje „Minija“ (Šernuose). Šalia autobusų stotelė, iki stotelės 100 m , iki parduotuvės 200 m. Vaikai vežami į mokyklą ir iš, specialiu autobusiuku. Labai geras susisiekimas su Klaipėda, kas 30 min važiuoja autobusas ir mikroautobusas. Išplanavimas: Pirmame aukšte yra prieškambaris ir svetainė su virtuve, antrame aukšte yra erdvus miegamasis, mažesnis kambarys ir vonios kambarys. Rūsyje yra antras san. mazgas ir pagalbinės patalpos, kur galima, esant norui, įsirengti pirtį. Apie namą: Yra du balkonai. Stogas dengtas čerpėmis. Namas šildomas kietu kuru, visi patogumai. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika (viryklė, šaldytuvas, indaplove, skalbimo mašina). Apie sklypą: Sklypas 8 arų, kampinis, sutvarkytas ir aptvertas. Kiemas grįstas akmenimis. Yra šulinys, šiltnamis. Sklypas apsodintas vaismedžiais ir dekoratyviais augalais.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 59000

Plačiau

Skelbimo ID: 09988

Žvejų g.

Parduodamas sodo namas Žiaukų k. Sb Šernai Namas mūrinis, sudėti plastikiniai langai. Yra gręžinys, nuotėkos. Pirmame aukšte yra du kambariai, virtuvė, holas ir veranda. Yra palėpė. Yra didelis sausas rūsys po visu namu. Šildymas kokliniu pečiumi. Žiemos metu pilnai apšildo visą namą. Namas priduotas 100 proc. Taip pat sklype yra mūrinis sandėliukas ir stiklinis šiltnamis. Pirkėjui norint turėti daugiau žemės, galima papildomai parduoti šalia esantį žemės sklypą. Sodas yra pačiame centre. Geras privažiavimas, arti autobusų sustojimo vieta, parduotuvė.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 08965

Klaipėdos rajone, Dercekliuose, Dituvos sodų bendrijoje parduodamas 6 arų sklypas su mūriniu dviejų aukštų namuku. Po namu rūsys. Šildymas - krosninis. Sklypo teritorija aptverta aukšta tvora. Privažiavimas prie sklypo asfaltuotu keliu. Rami vieta, netoli miškas. Sklypas prižiūrimas, žemė tręšiama, auginamos daržovės, auga daug vaismedžių, vaiskrūmių. Yra didelis šiltnamis, šulinys. Vieta labai rami ir tvarkinga, aplinkui pastoviai gyvenantys draugiški kaimynai.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 17200

Plačiau

Skelbimo ID: 06909

Parduodamas pilnai įrengtas 140 kv.m namas Dituvoje. Namas mūrinis, tinkuotas, apšiltintas, mediniai langai su paketu. Tinka gyventi. Name įrengta signalizacija, internetas, telefonas. Pirmas aukštas: Židinio kambarys, svetainė, virtuvė, holas, san.mazgas, skalbykla. Antras aukštas: 3 miegamieji, holas, san.mazgas, dušas, balkonas. Rūsys: Pirtis, dušas. Katilinėje kieto kuro katilas Viadrus (kūrenamas anglimi, malkomis, yra galimybė kombinuoti dujas). Kieme garažas dviem automobiliams, lauko terasa, malkinė, šiltnamis 24m2. Kiemas išklotas trinkelėmis. Išvažiavimas iš kiemo į pagrindinę gatvę. Teritorija yra aptverta gyvatvore, sodo viena pusė ribojasi su kanalu. Sutvarkytas gerbūvis. Netoliese autobusų stotelė, tvenkinys, iki parduotuvės 200m. ATEINI ĮSIJUNGI TELEVIZORIŲ ŠALDYTUVĄ IR GYVENI !!! Galimas pirkimas per banka.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 89000

Plačiau

Skelbimo ID: 06777

Sodo namelis (bendras plotas 91,90 kv.m.), po namu yra rūsys su naujai pastatytu mediniu nameliu ir mansarda. Yra lauko tualetas .Sodas, šalia kanalas. Šulinys bendras su kaimynais. Sutvarkyta aplinka. Galima ir per banką.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 23000

Plačiau

Skelbimo ID: 07639

Parduodamas sodas Dituvoje su gyvenamu namu ( pilna lauko ir dalinė vidaus apdaila) ir pirtimi.Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų.Antrame namo aukšte suplanuoti du kambariai ir san.mazgas o pirmame svetainė su virtuve bei san.mazgu ir veranda. Šildymas numatytas kietu kuru arba (oras - vanduo).Pirmame aukšte išvedžiotas grindinis šildymas.Šalia namo pilnai įrengta pirtis kurioje yra mini virtuvė bei mansardiniame aukšte miegamasis.Sklypas kampinis, aptvertas tvora.Sklype yra stiklinis šiltnamis.Sklypas randasi šalia pagrindinio kelio kur netoliese yra autobusų sustojimas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 110000

Plačiau

Skelbimo ID: 09235

Pataisų g.4

Parduodamas tvarkingas, prižiūrėtas sodo sklypas Dituvos sodų bendrijoje. Šalia pagrindinio kelio ir autobuso sustojimo, Pataisų gatvėje.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 6000

Plačiau

Skelbimo ID: 09192

GRAŽIOJE IR RAMIOJE VIETOJE, KLAIPĖDOS RAJ. DERCEKLIŲ KM. (SB DITUVA), PARDUODAMAS MŪRINIS GYVENAMAS NAMAS! Bendra informacija: Bendras namo plotas - 80 kv. m. Gyvenamas plotas - 50 kv. m. Sklypo plotas – 7,65 arai Kambarių skaičius – 2 Namo tipas – mūrinis Išorinė statinio apdaila: Stogas– skardinis. Sienos - apšiltintos Įrengimas: Plastikiniai langai. Šarvuotos durys Grindys - laminatas, kiliminė danga, natūralaus medžio Sienos - tapetai, dažytos ir plytelės Išplanavimas: Rūsys: Katilinė, sandėliukas. Pirmas aukštas: Prieškambaris, virtuvė, svetaine, koridorius, vonios kambarys ir tualetas. Antras aukštas: Kambarys, balkonas Komunikacijos ir šildymas: Šildymas – kietu kuru. Vandentiekis – šulinys Kanalizacija – valymo įrengimas. Elektra - trifazė. Boileris (elektra ir nuo pečiaus). Kieme yra malkinė, šiltnamis, supinės, laistymo sistemina. Sklypas aptvertas tvora, pasodinta vaismedžių ir vaiskrūmių. Rami gatvė, draugiški kaimynai. Netoli Rimi parduotuvė, ambulatorija, vaistinė, darželis, vaikų žaidimo parkas ir stadionas, veterinarijos klinika, autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Klaipėda, autobusai važiuoja kas 30 min.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 08914

Parduodamas sodas Žiaukų kaime, Šernų sodose. Namas mūrinis, storos sienos. Yra rūsys. Pirmame aukšte trys kambariai. Antrame aukšte vienas kambarys. Rūsyje įrengta virtuvė, vonios kambarys, wc, pirtis (kūrenama malkomis), katilinė ir poilsio kambarys su židiniu. Namas šildomas kietu kuru. Radiatoriais. Vietinis vandentiekis ir nuotėkos. Sodas apsodintas vaismedžiais, šiltnamis, yra darželis. Laistymui naudojamas bendrijos vandentiekis. Kaimynai tvarkingi, prižiūrėtos teritorijos.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 48000

Plačiau

Skelbimo ID: 05213

Klaipėdoje s/b „Švyturys“ (iki centro 3 km. Raganių 4 - oji g. ) parduodamas 1,5 aukšto, 87,61 kv. m. bendro ploto namas. Pirmas aukštas – 37,4m‘, mūrinis iš lauko apšiltintas, sienos - dailylentės, langai plastikiniai, grindys medinės. Antras aukštas - karkasinis – 40m‘. Rūsys po namu – 32m‘. Namas šildomas malkomis. Sklypas kraštinis - 6 arai, aptvertas tvora, šalia yra laisvos dirbamos žemės. Yra šulinys, ūkinis pastatas, naujai pastatytas cinkuoto metalo stiklinis šiltnamis. Prie namo privestas miesto vandentiekis. 2018 m. bus įvestos ir dujos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40000

Plačiau

Skelbimo ID: 07668

Parduodamas sodas s/b Agluona su sodo namuku.Sode vaismedziai, šiltnamis , šulinys , sutvarkyta aplinka.

Vietovė: Šnaukštų k.

Kaina: € 12000

Plačiau

Skelbimo ID: 07620

Vežėjų g.

Parduodamas sodas Klaipėdos raj., s/b Minija. Sklypo plotas - 6 arai. Yra vieno aukšto su mansarda medinis namas 50 kv.m.virtuvė,du kambariai,veranda,rūsys po namu, židinys, elektra, šulinys, sodas kraštinis netoli karjero. Prie namo yra Telia komunikacijos.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 14500

Plačiau

Skelbimo ID: 07114

Draugystės 1-oji. g.

Klaipėdos mieste, sodų bendrijoje " Draugystė" parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu nameliu. Yra vienas kambarys, virtuvė, tualetas su vonia kartu. Yra boileris. Visos komunikacijos miesto: elektra, vanduo, dujos. Plastikiniai langai. Sklypas sutvarkytas. ( yra galimybė nusipirkti ir šalia esantį 6 arų sklypą).

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 06948

Parduodamas sodas su mūriniu namu Šernuose, sodas labai patogioje vietoje, netoli pagrindinio kelio, sode yra vaismedžiai, šulinys, elektra, šiltnamis su ūkiniu pastatu.Sklypas aptvertas , šalia yra gyvenančių per žiemą.Sodo namas mūrinis po visu namu sausas rūsys su nebaigta įrengti pirtimi.Namo su rūsiu plotas 69 kv.m

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 33000

Plačiau

Į viršų