Vakarų Renta

Sodybos

Skelbimo ID: 09669

Žiobriškės g.

Klaipėdos raj. Butkų kaime, gražioje, ramioje vietoje parduodama senos sodybos dalis. Namas mūrinis, statytas 1905 metais, bet pastato rekonstrukcija atlikta 2005 m. Pakeistas stogas, viduje viskas kapitališkai pakeista ir paruošta dažymui ar kitiems darbams. Šildymas kietu kuru, vandentiekis vietinis. Pakeisti nauji mediniai langai. Sudėtos naujos medinės durys. paliktos autentiškos tų laikų krosnys. Kieme yra pastatyta pirtis apie 80 kv. m. kurioje yra įrengti miegamieji. Taip pat yra didelis rūsys. Namui priklauso garažas, ūkinis pastatas. Šalia namo yra iškastas tvenkinys. Teritorija aptverta. Sodyba vertinantiems privatumą, ramybę, gamtos grožį. Kaina su rimtu pirkėju derinama.

Vietovė: Butkų k.

Kaina: € 97000

Plačiau

Skelbimo ID: 09992

Lingių g.

Dituvoje parduodama sodyba. 1 ha žemės sklypas. Namas 200 kv.m., renovuotas, apšiltintas. Dalinai įrengtas, viduje iškalta gipsu.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 09399

Parduodama sodyba Klaipėdos rajone Kisinių kaime.Sodyboje yra 150 kv.m gyvenamas namas ir 2 ūkiniai pastatai 70 ir 40 kv.m kurie yra apšiltinti,išvedžioti radiatoriai,rekuperatoriai,šildymo sistema- granulės,kitame ūkiniame išvedžiotas grindinis šildymas.Ūkiniai pastatai tinkami dirbtuvėms ar kitokiai veiklai, šiuo metu yra vystomas verslas,yra auginamos 600 šinšilų.Taip pat ūkiniuose pastatuose yra elektra (trifazė),vanduo,nuotekos.Gyvenamas namas yra 1901 metų statybos ir renovuotas 2015 metais.Namas apšiltintas vata,apkaltas dailylentėmis.Namo stogas - beazbestinis šiferis.Name yra 2 miegamieji, vaikų kambarys, erdvi svetainė su virtuve,poilsio zona su biljardo stalu bei įstiklinta terasa.Namas šildomas kietu kuru.Visa teritorija yra aptverta tvora , joje yra įžuvintas prūdas, yra šiltnamis,vaismedžiai.Galimas pirkimas su sėkmingai vystomu verslu.

Vietovė: Kisinių k.

Kaina: € 155000

Plačiau

Skelbimo ID: 06731

Parduodama Sodyba Vėžaičiuose ant Vėžaičių tvenkinio kranto, su pakrantę ir 2,5 ha sklypais poilsio ir rekreacinei veiklai. Namas 275 m2. Namas mūrinis, apšiltintas vata ir medinė apdaila. Name yra šeši kambariai, trys vonios kambariai, virtuvės erdvė ir keturios pagalbinės patalpos. Iš svetainės yra išėjimas į terasą. Iš terasos atsiveria vaizdas į tvenkinį. Didysis miegamasis su vitrininiais langais ir lodžija. Vaizdas į tvenkinį. Parduodama su baldais ir buitine technika. Namas šildomas kietu kuru, šildymas reguliuojamas automatizuotai. Pirmame aukšte šildomos grindys, antras aukštas šildomas radiatoriais. Vandentiekis vietinis. Gręžinys 70 m. Nuotėkos vietinės. "August" Pritaikytas nuolat gyvenant 8 žmonėms, arba iki 22 svečių. Yra visi sertifikatai. Pastatyta pirtis, bet dar neįrengta. Pirties antrame aukšte yra kambarys su lodžija į tvenkinio pusę. Sodyba parduodama su sklypais, kurių bendras plotas 2,5 ha. Puikiai tiktų kaimo turizmo sodybai.

Vietovė: Vėžaičių mstl.

Kaina: € 210000

Plačiau

Skelbimo ID: 02785

Šilutės r. Saugų mstl. Sodybos sklypas 24 arai. Gyvenamasis namas 200 kv/m (reikalinga renovacija). Ūkinis pastatas renovuojamas į pirtį su dviem miegamaisiais. Yra vandentiekis, kanalizacija, elektra (vien; trifaz), šulinys, malkinė, rūsys,pradeta pavėsinės statyba, ramioje vietoje. Yra garažas.

Vietovė:

Kaina: € 28000

Plačiau

Skelbimo ID: 08779

Gedminaičių g.

Parduodama ilgaamžė Lietuviška sodyba šalia Graumenos hidrografinio draustinio. Sodyba randasi Šilutės r. sav., Švėkšnos sen., Gedminaičių kaime. Sodyba apsupta ilgaamžių medžių, autentiškas Lietuviškas sodas, dideli Ąžuolai. Namas pastatytas 1887 metais, rekonstrukcija atlikta 1970 metais. Šalimais gyvena kaimynai. Sodybai priklauso žemės ūkio veiklai priskirta žemė. Visas žemės sklypo plotas 7,6 ha. Kelias iki sodybos prižiūrimas savivaldybės. Nuo Švėkšnos miestelio centro 7,4 km, 10 min kelio automobiliu.

Vietovė: Gedminaičių k

Kaina: € 31000

Plačiau

Skelbimo ID: 03954

parduodama sodybą prie pat Klaipėdos,ribojasi su Danės upe,netoli Palangos plento,kitoj pusėj Žalio slėnio.0,5ha sodyba šalia dar 3ha.Labai graži ir patogi vieta poilsiui.Yra leidimas statyti 5-s statinius.

Vietovė: Glaudėnų k.

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 08237

Klaipėdos rajone, Dauparų seniūnijoje, parduodama sena sodyba su 6,7 ha žemės sklypu. Yra ūkinis pastatas, rąstinė pirtis (80m2), didelis sodas, tvenkinys.

Vietovė: Žvirblių k.

Kaina: € 100000

Plačiau

Skelbimo ID: 06449

Parduodu puse sodybos .Dituvos soduose. Yra du kambariai, virtuvė, vonios kambarys su iregtu dušu ir wc. Yra galimybė įsirengti palėpę. Yra ūkinis pastatas.Šalia namo yra 0,46h. žemės.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 01306

Parduodama sodyba : namas pilnai įrengtas 2009 metų 200 m2, 4,8 ha žemės ( ž/ū paskirties), šalia 3 ha. miško. Trifazė el., valomieji, gėlo vandens gręžinys, signalizacija.Kūrenama kietu kuru. Patogus susisiekimas Gargždai 2 km, Klaipėda 15 km, Palanga 25 km.

Vietovė: Gargždų m.

Kaina: € 220000

Plačiau

Skelbimo ID: 03779

Sena sodyba Šilutės r., Girininkų k, netoli Žemaičių Naumiesčio. Namų valdos sklypo plotas 40 aru. Ūkinis pastatas beveik sugriuvęs, namui taip pat reikalingas kapitalinis remontas. Namas rąstinis, su mūriniais aukštais pamatais, yra elektra. Sklype auga didžiuliai seni medžiai, senas sodas, greta sodybos miškai, Meškinės draustinis. Iki autobusų stotelės apie 1,5 km., iki artimiausių kaimynų apie 200 m., iki artimiausio ežero 4 km.

Vietovė: Girininkų k.

Kaina: € 5500

Plačiau

Skelbimo ID: 03382

Parduodama sodyba Plungės rajone Kepurėnų kaime, graži vieta, geras privažiavimas. Dviejų galų medinis namas, ūkinis, žeminis rūsys. Sodybai priklauso 17ha žemės iš jų 2,5ha miško.

Vietovė: Kepurėnų k.

Kaina: € 40000

Plačiau

Į viršų