Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 15590

Baltijos pr.

Plastikiniai langai, šarvo durys, dušas wc bloke, be remonto.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20000

Plačiau

Skelbimo ID: 15318

Taikos pr.

Priešais Akropolį, parduodamas naujai suremontuotas 18 kv.m. dydysis bloko kambarys. Naujai įrengtas nuosavas san. mazgas (dušo kabina, wc su nuotėkų išpompavimo stotele, praustuvas bei Skalbyklė-džiovyklė 7/5kg) įtempiamos lubos su Led apšvietimu. Padaryta mini virtuvėlė, buitinė technika įmontuojama. Parduodamas su visais esamais baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 36500

Plačiau

Skelbimo ID: 14949

I. Kanto g.

Klaipėdos centre parduodamas bendrabučio tipo kambarys, 20 kv. m. su bendro naudojimo patalpomis, 3 aukšto, tvarkingas, plastikinis langas, šarvuotos durys, laminatas su baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 22900

Plačiau

Skelbimo ID: 15603

Debreceno g.

Labai tvarkingas naujai suremontuotas 1 kambario butas Debreceno g. 5/3 aukštas 23 kv.m.,plastikiniai langai, šarvo durys, viskas atskira, dušo kabina kartu su wc kriauklė, paliekami baldai, buitinė technika, užuolaidos. Švari suremontuota, rakinama bendra laiptinė, tvarkingi kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 41000

Plačiau

Skelbimo ID: 15569

Debreceno g.

Parduodamas blokas debreceno g. 5 aukštas iš penkių. Su baldais ir buitine technika po remonto, puiki investicija nuomai, galima iškarto gyvent. Visada yra kur mašina pastatyt, pro langa gražus vaizdas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39900

Plačiau

Skelbimo ID: 15311

Rambyno g.

PARDUODAMAS SUREMONTUOTAS KAMBARYS BLOKE, RAMBYNO GATVĖJE. Kambarys tinkamas gyvenimui. Laiptinės stovis geras, švaru, rakinamos aukšto durys. Kambarys suremontuotas. Butui priklauso san. mazgas (dušas, WC, kriauklė) bloke. BUTO APRAŠYMAS: - Bendras plotas 19,06 kv.m; - Kambario plotas – 12,06 kv.m; - 2-as aukštas, keturių aukštų name; - Plastikiniai langai; - Radiatoriai. VIETA IR INFRASTRUKTŪRA: - Vieta netoli PC, Eglės turgus, iki Taikos pr. apie 700 m; - susisiekimas viešuoju transportu; - Netoliese daug vaikų ugdymo įstaigų, parduotuvės.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 24500

Plačiau

Skelbimo ID: 14811

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas 18 kv. m. kambarys bloke. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminuota grindų danga. Į kambarį atvestas vanduo, įrengta mini virtuvė. Bloke įrengta vonia ir tualetas. Langai orientuoti į saulėtą pusę, todėl butas šviesus ir šiltas. Laiptinė rakinama, yra telefonspynė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 23000

Plačiau

Skelbimo ID: 14999

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys bendrabutyje. Miesto centras, geras susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 11000

Plačiau

Skelbimo ID: 15443

Sulupės g.

Parduodamas mažagabaritis 1 kambario butas. Bendras plotas 16 kv. m. Bute virtuvės zona, wc ir dušas. Butas šiltas ir saulėtas, langai orientuoti į vakarus. Nedideli mokesčiai už komunalinius patarnavimus. Rakinama laiptinė, erdvus kiemas automobiliams, patogi lokacija.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27900

Plačiau

Skelbimo ID: 15397

Pušyno g.

Parduodamas jaukų, šviesų ir šiltą 1k. 18,18 m² butą Sportininkų rajone. 4 aukštas iš 5. Puikus vaizdas pro langą. Naujai įrengtas, yra mini virtuvė, wc ir dušas, rakinamas sandėliukas. Namo statybos metai 1971m. Centrinis šildymas. Parduodamas su esamais baldais ir buitine technika. Šalia jaukus didelis parkas, kuris būna apšviestas ir naktį. Iki jūros pėsčiomis tik 20min., iki centro 15min. Prekybos centras Maxima už 220m.- 3min. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Namas neseniai remontuotas: įrengta telefonspynė, sutvarkyti vamzdynai, įėjimo laiptai ir apšvietimas, namas perdažytas. Veikli namo pirmininkė, kuri rūpinasi, kad namas iš bendrabučio virstų tvarkingu daugiabučiu. Name jau nebėra naudojamų bendrų patalpų, visi savininkai kambarius persidarę į butus.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 15110

Debreceno g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas ,bendrabučio tipo name. Antras aukštas, butas po kapitalinio remonto, pakeista elektros instaliacija , pakeisti vamzdynai , plastikiniai langai . Parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Ramūs ir tvarkingi kaimynai, šalia stadionas, mokyklos ,darzelis, prekybos centrai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 51000

Plačiau

Skelbimo ID: 14185

Taikos pr.

Parduodamas butas bendrabučio tipo name. Bendras plotas 30,48 m., gyvenamasis plotas 21,89m.butas šviesus , plastikiniai langai, jaukus ir įrengtas. Bute įrengta virtuvėlė, atvestas vanduo, skalbimo mašina.Parduodamas su baldais ir buitine technika. Nedideli komunaliniai mokesčiai. WC kartu su dar vienu kambariu. Priklauso rūsys. Laiptinė tvarkinga. Namas strategiškai patogioje vietoje. Puikus susiekimas su visu miestu. Šalia prekybos centras "Akropolis", autobusų stotelės, poliklinika ir kitos būtinos įstaigos. Iki senamiesčio 1,5 km.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38700

Plačiau

Skelbimo ID: 15306

Sulupės g.

Parduodamas mažagabaritinis 21 kv.m. 1-no kambario butas Sulupės gatvėje. Butas yra 1-me aukšte 4 aukštų daugiabutyje. Bute šarvo durys ir plastikiniai langai. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika (šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, skalbimo mašina). Virtuvė ir vonios kambarys randasi bute. Name taip pat yra bendro naudojimo patalpų (virtuvė, dušo kabina, tualetai). Butui priklauso 10 kv.m. bendro naudojimo patalpų. Atskiras įėjimas pirmo aukšto gyventojams su telefonspyne. Šalia yra maisto prekių parduotuvių, du darželiai, mokykla, patogus susisiekimas viešuoju transportu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 32000

Plačiau

Skelbimo ID: 14541

Rambyno g.

Parduodamas 2-iejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. 2 atskiri kambariai, virtuve, wc , plastikiniai langai. Patogus susisiekimas , darzeliai, mokyklos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38500

Plačiau

Skelbimo ID: 15202

Bangų g.

Tvarkingas, suremontuotas kambarys bendrabučio tipo name. Parduodama su visais baldais ir buitine technika. Bendras dušas tik su gretimu kambariu. Šviesus kambarys. Puiki lokacija, šalia senamiestis, viešasis transportas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 32500

Plačiau

Skelbimo ID: 15195

Rumpiškės g.

Parduodamas bendrabučio kambarys Klaipėdoje su bendrom naudojimo patalpomis: dušas,virtuvė, tualetas. Šalia yra bažnyčia, malūno parkas, vieta gera.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18900

Plačiau

Skelbimo ID: 15190

Minijos g.

Išmokėta stogo renovacija. 3 aukštas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 19000

Plačiau

Skelbimo ID: 15015

Taikos pr.

Centre, Taikos prospekte, parduodamas pilnai suremontuotas bendrabučio tipo kambarys su baldais, virtuvėle, šaldytuvu, elektrine virykle, skalbimo mašina. Rakinamas aukštas, nėra asocialių gyventojų aukšte. Bendras dušas ir tualetai tvarkingi. Yra paruoštas projektas įsirengti kambaryje individualų dušą ir tualetą. Puiki investicija ilgalaikei nuoma

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 14691

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, bendrabutyje, senamiestyje - Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, perėjus per gatvę Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14014

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14552

Taikos pr.

Parduodamas atskiras bendrabučio kambarys Klaipėdos centre, priešais Avitela. Kambaryje yra mini virtuvėlė, tualetas trim kambariams, dušas bendras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 14513

Bangų g.

Parduodamas pačiam senamiestį 14 kv.m bendro ploto 1 kambario butas 2 atskirų butų bloke bendrabutyje Bangu g. San. mazgas, wc ir dušo kabina bloke (dalintis tik su vienu kaimynu tam pačiam bloke, kaimynas ten ne gyvena). Suremontuotas, pakeista elektros instaliacija, pakeista grindų danga, perdažytas. Parduodamas su (naujais) baldais - sofa lova, stalas, spinta, šaldytuvas, skalbimo mašina. Kambarys šiltas. Kaimynai ramūs. Nedideli komunaliniai mokesčiai, pigus buto išlaikymas. Gera investicija nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 23900

Plačiau

Skelbimo ID: 13591

Mokyklos g.

Parduodami 2 kambariai bendrabutyje, vienas šalia kito, po 18 kv. m., tvarkingi kaimynai, rakinama laiptinė, virtuve naudojasi 2-3 žmonės. Šiltas, šviesus butas į pietų pusę.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 14527

Baltijos pr.

Parduodamas 2-jų kambarių butas, 33 kv.m., renovuotame name (2007 m. renovacija). Namą administruoja namo bendrija. Butas parduodamas su visais esančiais baldais ir buitine technika. Individualios gamybos, uosio baldai. Yra didelis stalas, tinka studijuojantiems. Jaukus, maži komunaliniai mokesčiai. Rytinė saulė. Šalia prekybos centrai, Arena, Akropolis, Klaipėdos baseinas ir kt. Puikus susisiekimas visuomeninu transportu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 62000

Plačiau

Skelbimo ID: 14403

Taikos pr.

Parduodamas 2-jų kamb. šviesus, šiltas, jaukus 47kv. butas su dideliu beveik 8kv. balkonu. Butas išskyrus vonią yra po kapitalinio remonto. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Patogus susisiekimas, didelė automobilių parkavimo aikštelė, šalia Akropolis, Jūrininkų ir Uosto poliklinikos. Didelis pliusas mažos šildymo sąskaitos net šalčiausiais mėnesiais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 67500

Plačiau

Į viršų