Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 14908

Minijos g.

Butas reikalauja dar šiek tiek investicijų. Pravesta nauja elektros instaliacija; Langai orientuoti į gatvės pusę; Naujas kokybiškas plastikinis langas (mažiau triukšmo nuo gatvės); Butas labai šiltas; Atskiras pirmojo aukšto gyventojų įėjimas iš gatvės pusės; Rakinamos kodinės durys; Ramūs kaimynai; Atlikta pilna stogo renovacija. Viskas paruošta remontui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 14887

Baltijos pr.

SKUBIAI!!! Parduodamas tvarkingas dviejų kambarių butas už labai gerą kainą. Butas yra buvusiame bendrabučio tipo name, bet namas jau senai yra perdarytas į daugiabučio tipo namą, name nebėra bendrųjų patalpų. Kaimynai labai ramūs ir malonūs. Šalia yra daug perkybos centrų ir parduotuvių, darželių, mokyklų ir kitų traukos centrų. Strategiškai labai gera vieta. Kaina pagal rinka žema, kaina aptariama tik skambučio metu, derinama tik su rimtu pirkėju.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 63000

Plačiau

Skelbimo ID: 14691

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, bendrabutyje, senamiestyje - Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, perėjus per gatvę Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14440

Debreceno g.

Parduodamas 12 kv/m kambarys, bendrabutyje. 3 aukštas. Bloke yra WC. Į kambarį atvestas vanduo Kambaryje paliekama virtuvinis komplektas. Kaitlentė, šaldytuvas, sekcija - spinta.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14990

Plačiau

Skelbimo ID: 14541

Rambyno g.

Parduodamas 2-iejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. 2 atskiri kambariai, virtuve, wc , plastikiniai langai. Patogus susisiekimas , darzeliai, mokyklos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39900

Plačiau

Skelbimo ID: 14845

Debreceno g.

Yra galimybe registruoti komerciniu patalpų naudojimui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38000

Plačiau

Skelbimo ID: 14811

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas 18 kv. m. kambarys bloke. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminuota grindų danga. Į kambarį atvestas vanduo, įrengta mini virtuvė. Bloke įrengta vonia ir tualetas. Langai orientuoti į saulėtą pusę, todėl butas šviesus ir šiltas. Laiptinė rakinama, yra telefonspynė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 24000

Plačiau

Skelbimo ID: 14832

Minijos g.

Minijos gatvėje parduodamas 2-jų kambarių butas su dideliu balkonu bendrabučio tipo name (kuriame dauguma gyventojų įsirengę butus be bendrų patalpų todėl yra tvarkingas, taip pat renovuota šildymo sistema.). Bendras plotas 42m2, 5/5 aukštas. Nekampinis. Butas paliekami baldai ir buitinė technika, tvarkingas, šiltas ir erdvus yra erdvus įstiklintas balkonas. Butas wc ir dušu dalinasi su kaimyniniu kambariu, bet ten niekas negyvena. Yra galimybė ir pasidaryti atskirą vonios kambarį. Butas buvo nuomojamas, tai gera investicija pirkti nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 34500

Plačiau

Skelbimo ID: 14808

Šilutės pl.

Parduodamas kambarys. Plastikinis langas, šarvo durys, su remontuotas. Paliekami baldai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14500

Plačiau

Skelbimo ID: 14804

Minijos g.

Parduodamas butas bendrabūvyje. Reikia remonto (bet nebūtinai, galima gyventi ir taip). Bendras plotas 25 kv.m.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14000

Plačiau

Skelbimo ID: 14720

Šilutės pl.

Parduodamas kambarys bendrabutyje Šilutės pl. Ketvirtas aukštas. Kambarys tvarkingas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 12800

Plačiau

Skelbimo ID: 14797

Baltijos pr.

Parduodamas 1 kambario butas, bendrabučio tipo name, bute viskas yra virtuvė, vonia, wc. Parduodama su baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39000

Plačiau

Skelbimo ID: 14789

Rumpiškės g.

Klaipėdos miesto pietrytinėje dalyje nuo miesto centro, Rumpiškės g., parduodamas 11 kv.m. kambarys su bendromis patalpomis (WC ir dušas) penkių aukštų namo ketvirtame aukšte. Butas ne kampinis, langai orientuoti į rytų pusę. Daugiabučio laiptinėje - kodinė spyna, atskirai rakinamas ir aukštas. Patogus privažiavimas tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu. Itin lengvas susisiekimas su visais miesto rajonais bei svarbiausiais objektais. Iki senamiesčio vos 10 minučių kelio pėsčiomis. Šalia įsikūrusios maitinimo bei paslaugų įstaigos, visai greta viešojo transporto stotelės, ugdymo įstaigos, prekybos centrai. Netoliese gausu žaliųjų zonų, rytinėje pusėje yra stadionas, telkšo Malūno tvenkinys. Kambaryje atliktas kapitalinis remontas: - Pakeista elektros instaliacija (daugiabutyje taip pat atnaujinta elektros instaliacija) - Senos grindų lentos pakeistos OSB grindų plokštėmis - Nauja virtuvėlė ir buitinė technika: šaldytuvas su šaldymo kamera, dvivietė kaitlentė - Naujos šarvo durys - Naujas dviejų stiklų paketų plastikinis langas - Grindų danga - laminatas, sienos ir lubos – dažytos

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13900

Plačiau

Skelbimo ID: 14611

Debreceno g.

Parduodame 17,11 kv.m. kambarį bendrabutyje Debreceno g. Pravestas vanduo, yra WC, dušas, aukštos lubos, šiltas kambarys. Kambarys pirmame aukšte, rakinamas koridorius. Reikalingas kapitalinis remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 17000

Plačiau

Skelbimo ID: 14770

Debreceno g.

Klaipėda. Debreceno g. Parduodamas 12 kv. m. bendro ploto kambarys, 2 kambariu bloke, bendrabutyje, 5/5 aukštas. Dušas, kriauklė ir tualetas su 1 kaimynu, bendras plotas 4 kv. m. Kambaryje yra savo virtuvė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 19000

Plačiau

Skelbimo ID: 14014

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14613

Rambyno g.

Parduodamas mažagabaritinis butas. Bendrų naudojimo patalpų nėra. Bute atliktas kosmetinis remontas, parduodamas su visais matomais baldais ir technika, tad galima gyventi iškarto. Namas randasi ramioje vietoje, gražūs - žali kiemai, netoli Eglės turgus, visada yra vietos automobiliui. Butas labai šiltas, dėl mažos kvadratūros - nedideli komunaliniai mokesčiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 14357

Taikos pr.

Prie PC "Akropolio" parduodamas 33 kv.m. bendrabučio blokas su papildoma 4,5 kv.m. bendrojo naudojimo virtuvės patalpa ir 6,9 kv.m. rūsiu. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 46000

Plačiau

Skelbimo ID: 14552

Taikos pr.

Parduodamas atskiras bendrabučio kambarys Klaipėdos centre, priešais Avitela. Kambaryje yra mini virtuvėlė, tualetas trim kambariams, dušas bendras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 14513

Bangų g.

Parduodamas pačiam senamiestį 14 kv.m bendro ploto 1 kambario butas 2 atskirų butų bloke bendrabutyje Bangu g. San. mazgas, wc ir dušo kabina bloke (dalintis tik su vienu kaimynu tam pačiam bloke, kaimynas ten ne gyvena). Suremontuotas, pakeista elektros instaliacija, pakeista grindų danga, perdažytas. Parduodamas su (naujais) baldais - sofa lova, stalas, spinta, šaldytuvas, skalbimo mašina. Kambarys šiltas. Kaimynai ramūs. Nedideli komunaliniai mokesčiai, pigus buto išlaikymas. Gera investicija nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 23900

Plačiau

Skelbimo ID: 14472

Taikos pr.

Parduodamas naujai ir pilnai įrengtas kambarys, studija bendrabučio tipo name.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 14364

Baltijos pr.

Parduodamas 1 kambario butas, bendrabučio tipo name, bute viskas yra virtuvė, vonia, wc.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 37000

Plačiau

Skelbimo ID: 13591

Mokyklos g.

Parduodami 2 kambariai bendrabutyje, vienas šalia kito, po 18 kv. m., tvarkingi kaimynai, rakinama laiptinė, virtuve naudojasi 2-3 žmonės. Šiltas, šviesus butas į pietų pusę.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 13769

Baltijos pr.

Parduodamas 1 kambario butas, bendrabučio tipo name, bute viskas yra virtuvė, vonia, wc. Namo fasadas renovuojamas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39900

Plačiau

Skelbimo ID: 14185

Taikos pr.

Parduodamas butas bendrabučio tipo name. Bendras plotas 30,48 m., gyvenamasis plotas 21,89m.butas šviesus , plastikiniai langai, jaukus ir įrengtas. Bute įrengta virtuvėlė, atvestas vanduo, skalbimo mašina.Parduodamas su baldais ir buitine technika. Nedideli komunaliniai mokesčiai. WC kartu su dar vienu kambariu. Priklauso rūsys. Laiptinė tvarkinga. Namas strategiškai patogioje vietoje. Puikus susiekimas su visu miestu. Šalia prekybos centras "Akropolis", autobusų stotelės, poliklinika ir kitos būtinos įstaigos. Iki senamiesčio 1,5 km.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 37800

Plačiau

Į viršų