Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 15590

Baltijos pr.

Plastikiniai langai, šarvo durys, dušas wc bloke, be remonto.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 15999

Plačiau

Skelbimo ID: 15973

Taikos pr.

Labai geroje vietoje Taikos pr. parduodamas butas bendrabutyje. Netoli senamiesčio, kambarys ką tik po kapitalinio remonto. visi reikalingi baldai bute (bus naujas virtuvinis), nauja elektros instaliacija, šalia didelė stovėjimo aikštelė, šalia autobuso stotelė, dušas ir virtuvė bendro naudojimo, wc dalinasi trys butai, aukšto durys rakinamos. Lauko durys kodinės, langai į vakarų puse, nesigirdi miesto šurmulio, labai šiltas butas, maži komunaliniai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 21500

Plačiau

Skelbimo ID: 15967

Minijos g.

Klaipėdos m. sav., Klaipėdos m., Žvejybos uostas

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16500

Plačiau

Skelbimo ID: 15965

Baltijos pr.

Parduodamas kompaktiškas 2-jų kambarių butas Baltijos pr. bendrabučio tipo name. Šalia mokyklos, darželiai, prekybos centrai. Patogus susisiekimas su visu miestu ir šalia išvažiavimas į autostradą. PRIVALUMAI: • Nekampinis • Šarvo durys • Butas šviesus ir šiltas • Pigus išlaikymas, nedideli mokesčiai • Paliekama: Visi baldai, buitinė technika esanti nuotraukose • Butas puikiai tinkantis nuomai ar gyventi pačiam • Langai plastikiniai, orientacinė pusė – rytai • Labai ramūs ir tvarkingi kaimynai • Laukinės laiptinės durys su kodine spyna • Automobilio stovėjimo aikštelė netoli namo • Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu KOMUNIKACIJOS: • Šildymas – centrinis • Kanalizacija – miesto • Vandentiekis – miesto • Elektra

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 15723

Debreceno g.

Parduodamas kompaktiškas 2-jų kambarių butas Debreceno g. bendrabučio tipo name. Šalia bažnyčia, parkas, mokyklos, darželiai, prekybos centrai. Patogus susisiekimas su visu miestu. • Bendras buto plotas – 33.42 kv.m • Nekampinis • Šarvo durys • Butas šviesus ir šiltas • Pigus išlaikymas, nedideli mokesčiai • Paliekama: šaldytuvas, viryklė, didžioji dalis baldų • Butas puikiai tinkantis nuomos verslui ar gyventi pačiam • Langai plastikiniai, orientacinė pusė – rytai • Labai ramūs ir tvarkingi kaimynai • Laukinės laiptinės durys su kodine spyna • Automobilio stovėjimo aikštelė netoli namo • Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 15318

Taikos pr.

Priešais Akropolį, parduodamas naujai suremontuotas 18 kv.m. dydysis bloko kambarys. Naujai įrengtas nuosavas san. mazgas (dušo kabina, wc su nuotėkų išpompavimo stotele, praustuvas bei Skalbyklė-džiovyklė 7/5kg) įtempiamos lubos su Led apšvietimu. Padaryta mini virtuvėlė, buitinė technika įmontuojama. Parduodamas su visais esamais baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 36000

Plačiau

Skelbimo ID: 15865

Mokyklos g.

Parduodamas bendrabučio kambarys mokyklos g. Antras aukštas, šalia didelis balkonas, tualetas, vonia ir skalbimo kambarys bendro naudojimo. Aukštas rakinamas. Netoli daug prekybos centrų, mokyklų, darželių. Šalia didelis ir gražus parkas, turgus. Ranka pasiekiamas Klaipėdos centras. Kambario išlaikymas pigus žiemos sezonu apie 70€, vasara apie 30€. Parkingo vietos prie namo daug ir nemokama zona tai visada rasite laisvos vietos. Pro langus atsiveria nuosavų namų rajonas. Kainą galima derinti.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 15000

Plačiau

Skelbimo ID: 15862

Bangų g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas Klaipėdoje su baldais ir buitine technika šalią Jono kalnelio. BUTO APRAŠYMAS: • Bendras buto plotas 40 kv.m. (butui priklauso dar 12 kv.m. bendrų patalpų); Viso 52 kv.m • Atskira virtuvė ir svetainė, atskiras miegamasis, • ⁠Vonia ir WC kartu; • Butas saulėtas ir šiltas; • Visur plastikiniai langai; • Parduodamas su baldais ir buitine technika, pagrinde viskas pirkta 2023-06. • Šalia Jono kalnelis ir Danės upė, miesto senamiestis, senoji turgavietė, vaikų ugdymo įstaigos, netoliese visuomeninio transporto stotelės. Erdvus kiemas, visuomet rasite vietos automobilio parkavimui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 89000

Plačiau

Skelbimo ID: 15857

Rumpiškės g.

Centrinėje miesto dalyje Rumpiškės gatvėje parduodamas bendrabučio tipo kambarys 16.80 kv.m su bendro naudojimo patalpomis (virtuvė, dušas, wc, skalbykla), 3 aukšte, langai orientuoti į vakarus su vaizdu į bažnyčią. Laiptinės įėjimo durys su kodinė spyna, aukšto durys rakinamos. Tvarkingi kaimynai. Reikalingas pilnas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14000

Plačiau

Skelbimo ID: 15832

Sulupės g.

Parduodamas mažagabaritis (17 kv.m) butas, Sulupės g. (pirmas aukštas). Atliktas kapitalinis remontas (pakeista elektros instaliacija, naujai įrengtas vonios kambarys - sudėti plastikiniai vamzdžiai, išklotos kokybiškos plytelės, įrengta ventiliacija). Butas saulėtas ir šiltas - langai į vakarų pusę, parduodamas su visais jame esančiais baldais bei buitine technika. Buto durys šarvo, laiptinės - kodinės su telefonspyne. Patogus susisiekimas viešuoju transportu ar automobiliu (visada yra vietos pastatyti automobilį kieme - po langais). Visai šalia parduotuvės, darželiai, mokyklos. 10-15 min pėsčiomis iki AKROPOLIO, tad patogus gyventi sau ar paskirti nuomai. Šiuo metu butas yra nuomojamas, tad būtų galima pirkti iškarto su nuomininku.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 26700

Plačiau

Skelbimo ID: 15808

Rambyno g.

Parduodamas kambarys bendrabučio tipo name. Nekampinis. Kambarys tvarkingas plastikinis langas į vakarų pusę, šarvuotos durys. Parduodamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, televizorius, elektr. plytelė, skalbimo mašina). Daugiabučio laiptinė- kodinė spyna, atskirai rakinamas ir aukštas. Kaimynai ramūs ir tvarkingi. Bendro naudojimo virtuvės ir dušo dar priklauso apie 10 kv. m.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18500

Plačiau

Skelbimo ID: 15734

Minijos g.

Parduodamas 1 kambario butas su balkonu. Aukštos 3 metrų lubos. Langai orientuoti į pietų/vakarų pusę, tad butas labai šviesus, šiltas ir jaukus. Labai storos perdangos/sienos tad visiškai nesigirdi kaimynų. Virtuvėlė su kriauklėmis yra priešais butą, įmanoma bute įsirengti nuosavą wc/dušą. Langas dvigubas medinis, pagyvenęs, tačiau savo funkciją atliekantis puikiai. Tualetai bei dušai bendri. Į namą patekti įmanoma tik su kodu, o į aukštą su magnetuku, tad jokie pašaliniai žmonės nevaikšto. Aukšte gyvena tvarkingi, draugiški neasocialūs žmonės. Pagrinde vidutinio amžiaus, bet yra ir kelios jaunos šeimos. Name neseniai pakeistas stogas, už kurį išmokėta. Šiuo metu inicijuojamas aukšto grindų dangos bei laiptinės sienų remontas. Butas parduodamas su visais esančiais daiktais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20500

Plačiau

Skelbimo ID: 15110

Debreceno g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas ,bendrabučio tipo name. Antras aukštas, butas po kapitalinio remonto, pakeista elektros instaliacija , pakeisti vamzdynai , plastikiniai langai . Parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Ramūs ir tvarkingi kaimynai, šalia stadionas, mokyklos ,darzelis, prekybos centrai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 51000

Plačiau

Skelbimo ID: 15779

Debreceno g.

Parduodamas 12 kv.m. kambarys bloke Debreceno g 5/2 su nauju remontu, baldai ir buitine technika. Tvarkingas rakinamas aukštas. Dabar gyvena nuomininkė 200 Eur+ kom.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 24500

Plačiau

Skelbimo ID: 15698

Debreceno g.

Parduodamas 1 kambario butas bendrabučio tipo name, Debreceno g. Butas suremontuotas, parduodamas su baldais, yra wc ir dušo kabina. Šalia namo aikštelė automobiliui, veterinarijos klinika, parduotuvė, parkas. Kaina derinama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 41000

Plačiau

Skelbimo ID: 15652

Minijos g.

Minijos g. parduodamas 17 kv. m. kambarys bendrabutyje, 2/4 aukštas. Langai orientuoti į vakarų pusę. Kambaryje įrengta atskira virtuvėlė. Rakinamas aukštas ir lauko durys. Priklauso bendro naudojimo patalpos - dušas, rakinamas tualetas. Kapitališkai suremontuotas pastato stogas, už renovaciją sumokėta - nėra jokių įsiskolinimų. Pardavimo metu paliekama buitinė technika (prie dušų yra skalbimo mašina) ir dalis baldų.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 15202

Bangų g.

Tvarkingas, suremontuotas kambarys bendrabučio tipo name. Parduodama su visais baldais ir buitine technika. Bendras dušas tik su gretimu kambariu. Šviesus kambarys. Puiki lokacija, šalia senamiestis, viešasis transportas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 32500

Plačiau

Skelbimo ID: 14014

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 61000

Plačiau

Skelbimo ID: 15630

Rumpiškės g.

Parduodamas pilnai įrengtas kambarys bendrabutyje, su baldais ir buitine technika (televizorius, mikrobangų krosnelėje, šaldytuvas, padarytą mini virtuvė su gartraukiu. Strategiškai itin patogi vieta miesto centre - puikus susisiekimas su visais miesto rajonais bei svarbiausiais objektais, pro langus atsiveria graži miesto panorama, taip pat matosi Klaipėdos Švč. Mergelės Marijos bažnyčia. Šalia įsikūrusios maitinimo bei paslaugų įmonės, visai greta viešojo transporto stotelės, ugdymo įstaigos, netoliese prekybos centrai, o senamiestis vos už 10 minučių kelio pėsčiomis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20899

Plačiau

Skelbimo ID: 15569

Debreceno g.

Parduodamas blokas debreceno g. 5 aukštas iš penkių. Su baldais ir buitine technika po remonto, puiki investicija nuomai, galima iškarto gyvent. Visada yra kur mašina pastatyt, pro langa gražus vaizdas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38000

Plačiau

Skelbimo ID: 15443

Sulupės g.

Parduodamas mažagabaritis 1 kambario butas. Bendras plotas 16 kv. m. Bute virtuvės zona, wc ir dušas. Butas šiltas ir saulėtas, langai orientuoti į vakarus. Nedideli mokesčiai už komunalinius patarnavimus. Rakinama laiptinė, erdvus kiemas automobiliams, patogi lokacija.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27900

Plačiau

Skelbimo ID: 14541

Rambyno g.

Parduodamas 2-iejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. 2 atskiri kambariai, virtuve, wc , plastikiniai langai. Patogus susisiekimas , darzeliai, mokyklos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38500

Plačiau

Skelbimo ID: 15015

Taikos pr.

Centre, Taikos prospekte, parduodamas pilnai suremontuotas bendrabučio tipo kambarys su baldais, virtuvėle, šaldytuvu, elektrine virykle, skalbimo mašina. Rakinamas aukštas, nėra asocialių gyventojų aukšte. Bendras dušas ir tualetai tvarkingi. Yra paruoštas projektas įsirengti kambaryje individualų dušą ir tualetą. Puiki investicija ilgalaikei nuoma

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Į viršų