Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 15098

Debreceno g.

Parduodamas mažasis kambarys bloke. Naujai įrengtas, su mini virtuvėle, elektrinė kaitlentė, bei kriaukle. Šalia virtuvinio palikta vieta šaldytuvui. Parduodamas su visais esančiais naujais baldais. WC naudojasi su kaimynu. Dušo kabina nauja, bendroje patalpoje. (Naudojasi tik 1 asmuo). Geras susisiekimas, šalia parduotuvės, parkelis. Galimos derybos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16999

Plačiau

Skelbimo ID: 15110

Debreceno g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas ,bendrabučio tipo name. Antras aukštas, butas po kapitalinio remonto, pakeista elektros instaliacija , pakeisti vamzdynai , plastikiniai langai . Parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Ramūs ir tvarkingi kaimynai, šalia stadionas, mokyklos ,darzelis, prekybos centrai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 51000

Plačiau

Skelbimo ID: 15101

Rumpiškės g.

Klaipėdos miesto centre parduodame kambarį bendrabučio tipo name. Kambarys 16 kv.m. Kambaryje yra elektrinė viryklė, šaldytuvas ir baldai. Dušas ir wc bendro naudojimo patalpose (tvarkingi). Atnaujinta bendra virtuvė (virtuvėje yra asmeninė skalbyklė). Nesenai renovuota-išmokėta laiptinė. Kambarys šalia atnaujinto Jono kalnelio, Švyturio daryklos ir Klaipėdos miesto šurmulio. Patogus susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18600

Plačiau

Skelbimo ID: 14986

Rambyno g.

Parduodamas vieno kambario butas 33,93 m2. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, pakeista santechnika. Bute paliekami visi baldai ir buitinė technika (skalbimo mašina, šaldytuvas, viryklė, gartraukis, mikrobangų krosnelė, virdulys, televizorius, dulkių siurblys, mikseris, lygintuvas), taip pat paliekamos užuolaidos, kilimas, roletai, indai, viskas ko reikia gyvenimui. Ant langų yra uždėti tinkleliai nuo musių ir uodų. Netoli randasi naujasis turgus, laivų statybos ir remonto mokykla, laivininkų mokykla, KU socialinių mokslų fakultetas, darželiai. Kaimynai ramūs ir draugiški. įvažiuoti gyventi galima iš kart po pirkimo.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40000

Plačiau

Skelbimo ID: 15005

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys bendrabutyje.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 11500

Plačiau

Skelbimo ID: 14770

Debreceno g.

Klaipėda. Debreceno g. Parduodamas 12 kv. m. bendro ploto kambarys, 2 kambariu bloke, bendrabutyje, 5/5 aukštas. Dušas, kriauklė ir tualetas su 1 kaimynu, bendras plotas 4 kv. m. Kambaryje yra savo virtuvė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 17500

Plačiau

Skelbimo ID: 14999

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys bendrabutyje. Miesto centras, geras susisiekimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 11000

Plačiau

Skelbimo ID: 14949

I. Kanto g.

Klaipėdos centre parduodamas bendrabučio tipo kambarys, 20 kv. m. su bendro naudojimo patalpomis, 3 aukšto, tvarkingas, plastikinis langas, šarvuotos durys, laminatas su baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39900

Plačiau

Skelbimo ID: 15055

Baltijos pr.

1 kambario butas bendrabučio tipo name. Strategiškai patogi vieta, šiltas butas, ramus ir draugiški kaimynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 15036

Sulupės g.

Sulupės g.parduodamas jaukus, šiltas, ekonomiškas mažo ploto butas. Bute mini virtuvėlė, kambaris 11 kv.m, wc( vonios nėra) Koridoriuje yra 10 butu. Kaimynai ramūs. Langai į vakaru pusę. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Reikalingas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16000

Plačiau

Skelbimo ID: 14789

Rumpiškės g.

Klaipėdos miesto pietrytinėje dalyje nuo miesto centro, Rumpiškės g., parduodamas 11 kv.m. kambarys su bendromis patalpomis (WC ir dušas) penkių aukštų namo ketvirtame aukšte. Butas ne kampinis, langai orientuoti į rytų pusę. Daugiabučio laiptinėje - kodinė spyna, atskirai rakinamas ir aukštas. Patogus privažiavimas tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu. Itin lengvas susisiekimas su visais miesto rajonais bei svarbiausiais objektais. Iki senamiesčio vos 10 minučių kelio pėsčiomis. Šalia įsikūrusios maitinimo bei paslaugų įstaigos, visai greta viešojo transporto stotelės, ugdymo įstaigos, prekybos centrai. Netoliese gausu žaliųjų zonų, rytinėje pusėje yra stadionas, telkšo Malūno tvenkinys. Kambaryje atliktas kapitalinis remontas: - Pakeista elektros instaliacija (daugiabutyje taip pat atnaujinta elektros instaliacija) - Senos grindų lentos pakeistos OSB grindų plokštėmis - Nauja virtuvėlė ir buitinė technika: šaldytuvas su šaldymo kamera, dvivietė kaitlentė - Naujos šarvo durys - Naujas dviejų stiklų paketų plastikinis langas - Grindų danga - laminatas, sienos ir lubos – dažytos

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13000

Plačiau

Skelbimo ID: 15015

Taikos pr.

Centre, Taikos prospekte, parduodamas pilnai suremontuotas bendrabučio tipo kambarys su baldais, virtuvėle, šaldytuvu, elektrine virykle, skalbimo mašina. Rakinamas aukštas, nėra asocialių gyventojų aukšte. Bendras dušas ir tualetai tvarkingi. Yra paruoštas projektas įsirengti kambaryje individualų dušą ir tualetą. Puiki investicija ilgalaikei nuoma

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 14541

Rambyno g.

Parduodamas 2-iejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. 2 atskiri kambariai, virtuve, wc , plastikiniai langai. Patogus susisiekimas , darzeliai, mokyklos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39900

Plačiau

Skelbimo ID: 14691

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, bendrabutyje, senamiestyje - Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, perėjus per gatvę Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14811

Baltijos pr.

Baltijos pr. parduodamas 18 kv. m. kambarys bloke. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminuota grindų danga. Į kambarį atvestas vanduo, įrengta mini virtuvė. Bloke įrengta vonia ir tualetas. Langai orientuoti į saulėtą pusę, todėl butas šviesus ir šiltas. Laiptinė rakinama, yra telefonspynė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 24000

Plačiau

Skelbimo ID: 14832

Minijos g.

Minijos gatvėje parduodamas 2-jų kambarių butas su dideliu balkonu bendrabučio tipo name (kuriame dauguma gyventojų įsirengę butus be bendrų patalpų todėl yra tvarkingas, taip pat renovuota šildymo sistema.). Bendras plotas 42m2, 5/5 aukštas. Nekampinis. Butas paliekami baldai ir buitinė technika, tvarkingas, šiltas ir erdvus yra erdvus įstiklintas balkonas. Butas wc ir dušu dalinasi su kaimyniniu kambariu, bet ten niekas negyvena. Yra galimybė ir pasidaryti atskirą vonios kambarį. Butas buvo nuomojamas, tai gera investicija pirkti nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 34500

Plačiau

Skelbimo ID: 14808

Šilutės pl.

Parduodamas kambarys. Plastikinis langas, šarvo durys, su remontuotas. Paliekami baldai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14500

Plačiau

Skelbimo ID: 14804

Minijos g.

Parduodamas butas bendrabūvyje. Reikia remonto (bet nebūtinai, galima gyventi ir taip). Bendras plotas 25 kv.m.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 14000

Plačiau

Skelbimo ID: 14611

Debreceno g.

Parduodame 17,11 kv.m. kambarį bendrabutyje Debreceno g. Pravestas vanduo, yra WC, dušas, aukštos lubos, šiltas kambarys. Kambarys pirmame aukšte, rakinamas koridorius. Reikalingas kapitalinis remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 17000

Plačiau

Skelbimo ID: 14014

Bangų g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių butas, Bangų gatvėje. Butas šviesus ir labai šiltas. Ramūs kaimynai. Langai į vidinį kiemą (pietryčių pusė, tad saulės netrūksta). Visada rasite vietos pasistatyti savo automobilį. Šalia vaikų darželis, Jono kalnelis, Sendvario progimnazija, Kultūros fabrikas, Švyturio alaus darykla, senasis turgus. Tikrai gera vieta gyventi, nes viskas ko reikia yra aplinkui. Parduodamas su baldais ir buitinė technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 14613

Rambyno g.

Parduodamas mažagabaritinis butas. Bendrų naudojimo patalpų nėra. Bute atliktas kosmetinis remontas, parduodamas su visais matomais baldais ir technika, tad galima gyventi iškarto. Namas randasi ramioje vietoje, gražūs - žali kiemai, netoli Eglės turgus, visada yra vietos automobiliui. Butas labai šiltas, dėl mažos kvadratūros - nedideli komunaliniai mokesčiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 27000

Plačiau

Skelbimo ID: 14357

Taikos pr.

Prie PC "Akropolio" parduodamas 33 kv.m. bendrabučio blokas su papildoma 4,5 kv.m. bendrojo naudojimo virtuvės patalpa ir 6,9 kv.m. rūsiu. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 46000

Plačiau

Skelbimo ID: 14552

Taikos pr.

Parduodamas atskiras bendrabučio kambarys Klaipėdos centre, priešais Avitela. Kambaryje yra mini virtuvėlė, tualetas trim kambariams, dušas bendras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 14513

Bangų g.

Parduodamas pačiam senamiestį 14 kv.m bendro ploto 1 kambario butas 2 atskirų butų bloke bendrabutyje Bangu g. San. mazgas, wc ir dušo kabina bloke (dalintis tik su vienu kaimynu tam pačiam bloke, kaimynas ten ne gyvena). Suremontuotas, pakeista elektros instaliacija, pakeista grindų danga, perdažytas. Parduodamas su (naujais) baldais - sofa lova, stalas, spinta, šaldytuvas, skalbimo mašina. Kambarys šiltas. Kaimynai ramūs. Nedideli komunaliniai mokesčiai, pigus buto išlaikymas. Gera investicija nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 23900

Plačiau

Skelbimo ID: 14364

Baltijos pr.

Parduodamas 1 kambario butas, bendrabučio tipo name, bute viskas yra virtuvė, vonia, wc.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 37000

Plačiau

Į viršų