Vakarų Renta

Kotedžas

Skelbimo ID: 12170

Mažojo Londono g.

Parduodamas butas gyvenvietėje Žaliasis slėnis. Du miegamieji ir svetainė sujungta su virtuve, atskira skalbimo patalpa/sandėliukas, atskira patalpa rūbinei. Butui priklauso 2 a žemės, terasa, jaukus kiemas. Tvarkingas ir skoningas interjeras. Autonominis šildymas dujomis, yra židinys.


ŽALIASIS SLĖNIS
"Žaliojo slėnio" išskirtinumą lemia ypatingai graži vieta, tikra gamtos oazė su nepakartojamu kraštovaizdžiu: kalvota bei miškinga vietovė su parko takeliais, pasivaikščiojimų erdvėmis;

Gerai išvystyta gyvenvietės struktūra (patekti į kvartalą galima per Tauralaukį (Vėjo gatve) ir/arba nuo plento Klaipėda-Palanga) iki Klaipėdos centro 7 min. kelio, yra veikianti kavinė/restoranas/viešbutis krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelės veikia naujai atsidariusi maisto parduotuvė. Iki Klaipėdos miesto kursuoja viešasis autobusas numeris 23 (23 maršruto autobusas veža iki Klaipėdos universitetinės ligoninės).

Kvartale pilnai išvystyta infrastruktūra:
• visos miesto komunikacijos (dujos, vanduo, nuotėkos, elektra, šviesolaidinis internetas, kabelinė televizija ir kt.);
• gatvės išasfaltuotos (ir/arba išklotos trinkelės) ir apšviestos, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai;
• bendro naudojimo teritorijos apželdintos žalia veja, krūmokšniais ir medžiais;
• įrengtos aikštelės sportui, laisvalaikiui ir vaikų žaidimams;
• kvartalas uždaras ir saugus (įvažiavimas stebimas video kameromis, kiekvienas kvartalo sektorius turi atskirus šlagbaumus, nėra pašalinių žmonių).

Apsuptas rekreacinių poilsio zonų ir būdamas arti miesto centro “Žaliasis slėnis" yra puiki vieta tiek gyvenantiems miesto ritmu, tiek ramybės ir gamtos prieglobsčio ieškotojams.

Vietovė: Aukštkiemių k.

Kaina: € 117600

Kambarių skaičius: 3

Aukštų skaičius: 2

Namo tipas: Mūrinis

Bendras plotas: 75

Sklypo plotas: 2 a

Naujos statybos

Metai: 2009

Brokeris
Antanas
+37067434070

Į viršų