Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 15191

Jūratės g.

Parduodamas namelis Danės upės slėnyje. Nuostabi vieta, šalia Danės upė, palei kuria vingiuoja dviračių takas iki senamiesčio. Geras susisiekimas viešuoju transportu, tiek autobusais tiek nauju vandens keliu. Visi miesto privalumai, bet tuo pačiu metu rami vieta. Visos miesto komunikacijos: vanduo, nuotėkos, dujos, elektra. Sklypas stačiakampio formos, turintis įvažiavimus iš abiejų pusių. Sklype yra šulinys, jis puikiai tiks laistymui, o miesto vanduo buitiniam naudojimui. Po nameliu yra rūsys su pirtele. Mėgstame derėtis, tai jei domina šis objektas kreipkitės ir sutarsime. Konsultuojame visais nekilnojamo turto klausimais. Bendradarbiaujame su bankais. Suruošiame visus reikiamus dokumentus sklandžiam pirkimo pardavimo procesui. Pirkimo atveju taikomas tarpininkavimo mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 58000

Plačiau

Skelbimo ID: 15504

Klaipėdos rajone, Šnaukštų kaime, " Agluonos " sodų bendrijoje parduodamas karkasinis sodo namas. Apšiltintas, tinkamas gyventi žiemą. Stogas - beasbestis cementas. Sodo namas priduotas 100 %. Šildymas elektra. Vanduo iš šulinio, vandens padavimas su hidroforu. Boileris. WC ir dušas vienoje patalpoje. Nuotekų sistema "Traidenis". Terasa. Prižiūrėta teritorija. Sklypas 6 arai. Sklype šiltnamis, sandėliukas. Šalia sklypo kanalas.

Vietovė: Šnaukštų k.

Kaina: € 40000

Plačiau

Skelbimo ID: 15069

Serbentų g.

KLAIPĖDOS RAJONE, PURMALIŲ KM., SERBENTŲ G.3 PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU SODO NAMELIU. Geras privažiavimas. Elektra. Visos komunikacijos šalia. Sklypo teritorija aptverta, yra vaismedžių ir vaiskrūmių. Šalia nuolat gyvenantys kaimynai. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Purmalių k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 15082

Piliarožių g.

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas 0,0583 ha sodo sklypas su dviejų aukštų mediniu namu ir mūriniu ūkiniu pastatu. Sklypas aptvertas tvora. Į namą yra atvestas vanduo. Tualetas lauke. Yra rūsys. Mediniai langai. Pirmame aukšte virtuvė ir du kambariai, antrame aukšte vienas kambarys. Name reikalingas remontas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 15281

Aronijų tak.

Klaipėdos raj.Žiaukų kaime s/b Šernai parduodamas tvarkingas ir prižiūrėtas 79,62 kv namas su garažu. Namas pritaikytas gyventi ištisus metus,šildymas kietu kuru ir sistema oras-oras. Vandentiekis,šulinys,vandens filtrai name,bendrijos laistymo sistema vasaros metu. Nuotekų šalinimo sistema :August &Co. Sklypo teritorija labai išpuoselėta,daug įvairios augmenijos,kuri maloniai džiugina akis ir sielą. Atskirame pastate pirtis su priešpirties kambariu,kuriame vasaros metu naudojama kaip vasaros virtuvėlė,lauko židinys,išmanusis šiltnamis.Unikali rankų darbo akmeninė tvora, Sklypas labai patrauklioje vietoje,apsuptas miško ,netoli Minijos upė.Puikus susisiekimas, dvi maisto prekių parduotuvės.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 122000

Plačiau

Skelbimo ID: 15412

Baltojo Akmens g.

Parduodamas mūrinis sodo namas su išpuoselėtų sklypu. Sklypas yra geroje sodų vietoje, šalia viešojo transporto stotelė. Arti vandens telkinys. Sodas prižiūrėtas, daug augmenijos. Vaismedžiai, vaiskrūmiai, auga braškės, stiklinis šiltnamis. Šulinys. Namas mūrinis su dideliu rūsiu. Pirmame aukšte: virtuvė, du kambariai, veranda. Gražus ir gerai veikiantis koklinis pečius, apšildantis visą namą. Sodo namas priduotas 100%, atlikti kadastriniai matavimai. Konsultuojame visais nekilnojamo turto klausimais. Bendradarbiaujame su bankais. Suruošiame visus reikiamus dokumentus sklandžiam pirkimo pardavimo procesui. Pirkimo atveju taikomas tarpininkavimo mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 14291

Varnėnų g.

Parduodamas namas Sodų bendrijoje "Dituva" Namas mūrinis, apšiltintas putų polestorolu ir nudažytas dekoratyviu tinku. Namo išplanavimas: Rūsys su garažu. Garažo durys elektrinės, pakeliamos. Rūsyje yra šildymo sistema, šildymas elektra - vanduo. Pirmame aukšte svetainė, yra židinys. Erdvi virtuvė. San mazgas. Antrame aukšte miegamasis, balkonas. Nauji vandens valymo įrenginiai. Sklypas prižiūrėtas, auga vaismedžiai. Yra šiltnamis ir ūkinis pastatas. Automatiniai kiemo vartai. Yra galimybė nupirkti ir sekantį sodą taip pasididinant sklypą. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 110000

Plačiau

Į viršų