Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 15082

Piliarožių g.

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas 0,0583 ha sodo sklypas su dviejų aukštų mediniu namu ir mūriniu ūkiniu pastatu. Sklypas aptvertas tvora. Į namą yra atvestas vanduo. Tualetas lauke. Yra rūsys. Mediniai langai. Pirmame aukšte virtuvė ir du kambariai, antrame aukšte vienas kambarys. Name reikalingas remontas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 15069

Serbentų g.

KLAIPĖDOS RAJONE, PURMALIŲ KM., SERBENTŲ G.3 PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU SODO NAMELIU. Geras privažiavimas. Elektra. Visos komunikacijos šalia. Sklypo teritorija aptverta, yra vaismedžių ir vaiskrūmių. Šalia nuolat gyvenantys kaimynai. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Purmalių k.

Kaina: € 20000

Plačiau

Skelbimo ID: 14291

Varnėnų g.

Parduodamas namas Sodų bendrijoje "Dituva" Namas mūrinis, apšiltintas putų polestorolu ir nudažytas dekoratyviu tinku. Namo išplanavimas: Rūsys su garažu. Garažo durys elektrinės, pakeliamos. Rūsyje yra šildymo sistema, šildymas elektra - vanduo. Pirmame aukšte svetainė, yra židinys. Erdvi virtuvė. San mazgas. Antrame aukšte miegamasis, balkonas. Nauji vandens valymo įrenginiai. Sklypas prižiūrėtas, auga vaismedžiai. Yra šiltnamis ir ūkinis pastatas. Automatiniai kiemo vartai. Yra galimybė nupirkti ir sekantį sodą taip pasididinant sklypą. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 110000

Plačiau

Į viršų