Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 16061

Jaunimo g.

Klaipėdos raj. Kiškėnų km. parduodamas mūrinis sodo namas su mansarda ir rūsiu . Baigtumas 100%.Dokumentai tvarkingi.

Vietovė: Kiškėnų k.

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 16006

Senjorų g.

Parduodamas sodas su mūriniu namuku geroje vietoje. Dituvos sodu bendrijoje šalia asfaltuotos Lingių gatvės, sklypo galinė riba neturi kaimynų (valstybinė žemė). Iki Rimi parduotuvės 8 min. kelio pėsčiomis. Sode du šuliniai, viename šulinyje giluminė adata, pajungtas siurblys. Prie namo padarytas drenažas. Yra stiklinis šiltnamis. Namas mūrinis su rūsiu. Vieno aukšto su mansarda. Konsultuojame visais nekilnojamo turto klausimais. Bendradarbiaujame su bankais. Suruošiame visus reikiamus dokumentus sklandžiam pirkimo pardavimo procesui. Pirkimo atveju taikomas tarpininkavimo mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 15980

Smėlio g.

Dituvos sodų bendrijoje, Smėlio g. parduodamas mylėtas ir puoselėtas sodo sklypas su nedideliu dviejų aukštų ūkiniu pastatu, kuriame galima vasaroti. Yra rūsys. Yra šiltnamis. Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus. Sklypas aptvertas tvora. Su rimtu pirkėju kaina derinama.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 15069

Serbentų g.

KLAIPĖDOS RAJONE, PURMALIŲ KM., SERBENTŲ G.3 PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU SODO NAMELIU. Geras privažiavimas. Elektra. Visos komunikacijos šalia. Sklypo teritorija aptverta, yra vaismedžių ir vaiskrūmių. Šalia nuolat gyvenantys kaimynai. Daugiau informacijos telefonu.

Vietovė: Purmalių k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 15281

Aronijų tak.

Klaipėdos raj.Žiaukų kaime s/b Šernai parduodamas tvarkingas ir prižiūrėtas 79,62 kv namas su garažu. Namas pritaikytas gyventi ištisus metus,šildymas kietu kuru ir sistema oras-oras. Vandentiekis,šulinys,vandens filtrai name,bendrijos laistymo sistema vasaros metu. Nuotekų šalinimo sistema :August &Co. Sklypo teritorija labai išpuoselėta,daug įvairios augmenijos,kuri maloniai džiugina akis ir sielą. Atskirame pastate pirtis su priešpirties kambariu,kuriame vasaros metu naudojama kaip vasaros virtuvėlė,lauko židinys,išmanusis šiltnamis.Unikali rankų darbo akmeninė tvora, Sklypas labai patrauklioje vietoje,apsuptas miško ,netoli Minijos upė.Puikus susisiekimas, dvi maisto prekių parduotuvės.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 117000

Plačiau

Skelbimo ID: 14291

Varnėnų g.

Parduodamas namas Sodų bendrijoje "Dituva" Namas mūrinis, apšiltintas putų polestorolu ir nudažytas dekoratyviu tinku. Namo išplanavimas: Rūsys su garažu. Garažo durys elektrinės, pakeliamos. Rūsyje yra šildymo sistema, šildymas elektra - vanduo. Pirmame aukšte svetainė, yra židinys. Erdvi virtuvė. San mazgas. Antrame aukšte miegamasis, balkonas. Nauji vandens valymo įrenginiai. Sklypas prižiūrėtas, auga vaismedžiai. Yra šiltnamis ir ūkinis pastatas. Automatiniai kiemo vartai. Yra galimybė nupirkti ir sekantį sodą taip pasididinant sklypą. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 110000

Plačiau

Į viršų