Vakarų Renta

Butai

Skelbimo ID: 11938

Baltijos pr.

Baltijos pr. prie Gandus prekybos centro parduodamas vieno kambario butas su balkonu. Langai orientuoti į vakarus, todėl butas saulėtas ir šiltas. Mediniai langai, šarvuotos durys. Vonia su tualetu kartu. Butas tvarkingas, bet remontas reikalingas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 42500

Plačiau

Skelbimo ID: 11937

Debreceno g.

PARDUODAMAS ŠVIESUS, JAUKUS, ŠILTAS, NE KAMPINIS BUTAS. Malonūs ir ramūs kaimynai. Puikiai prižiūrima laiptinė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38000

Plačiau

Skelbimo ID: 11899

Taikos pr.

3-jų kambarių butas, Alksnines raj., arčiau Taikos Pr. Šalia prekybos centrai Big, parduotuvės, naujasis turgus. Butas parduodamas su baldais. Reikalingas kosmetinis remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 65000

Plačiau

Skelbimo ID: 11888

Vaidaugų g.

Parduodamas perplanuotas, tvarkingas ir prižiūrėtas 2 atskirų kambarių butas. - Atskira virtuvė - 2 balkonai iš kurių vienas įstiklintas - 2 atskiri kambariai - vonia ir tualetas atskirai - skalbyklos zona BUTO YPATYBĖS - Atliktas kapitalinis remontas 2017 metais. Keisti vamzdynai, centrinio šildymo sistemos, sanitariniai mazgai, visi langai, vidinės ir išorinės durys. - Atliekant remontą butas buvo perplanuotas: svetainės durys perkeltos siekiant įmontuoti talpią spintą, dėl patogumo perkelti tualeto, virtuvės ir skalbimo zonos įėjimai. - Dažytos sienos pakeistos grindys vonios, tualeto ir virtuves technika ir baldai. - Buto langai į rytus, tad namuose šviesu. BUTO ĮRENGIMAS Langai plastikiniai, įėjimo durys šarvo, vidinės durys natūralaus uosio, visos atnaujintos komunikacijos, interneto/televizijos įvadai. Sienos ir lubos: glaistytos, lygintos ir dažytos. San. mazguose: sienos ir grindys plytelės. PARDUODAMAS BUTAS SU VISAIS ESAMAIS BALDAIS IR BUITINE TECHNIKA

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 59600

Plačiau

Skelbimo ID: 10456

Paryžiaus Komunos g.

Parduodamas 3 kambarių butas (81 m2). Labai kokybiškai suremontuotas: kiekviename kambaryje įrengti kondicionieriai, parketas, Italijos gamybos vidinės durys, šildomi grindys, kokybišką buitinė technika, 2 san. mazgai, šeimininkų miegamasis turi drabužinę. Kiemas su užtvara.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 150000

Plačiau

Skelbimo ID: 11699

Dragūnų g.

Parduodamas 3-jų kambarių butas su baldais ir buitine technika, Dragūnų g., Klaipėda. Butas 62 kv.m., šiltas, maži komunaliniai mokesčiai. Svetainė sujungta su virtuve, du atskiri miegamieji, vonios kambaryje šildomos grindys. Buto šildymas autonominis reguliuojamas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 89000

Plačiau

Skelbimo ID: 11612

Karlskronos g.

Parduodame puikiai įrengtas, erdvus 3-jų kambarių butas Karlskronos g. plytiniame name šalia prekybos centru “MOLAS, “BIG 2. Patogus susisiekimas su kitais mikrorajonais tiek automobiliu tiek viešuoju transportu. Už kelių šimtų metrų vaikų darželis, gimnazija, vaistinė, parduotuvė. Namas tik dviejų įėjimų. BENDRA INFORMACIJA - 1998 m. - Namo tipas – mūrinis - Aukštas - trečias - Buto plotas – 70 kv.m. - Naujai išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė. Visada rasite automobiliui vietą. - Namo teritorija apželdinta. ĮRENGIMAS - Vonios kambariuose – plytelės - Pakeistas buto vamzdynas - Virtuvėje ir koridoriuje grindys - plytelės - Langai plastikiniai, žiūri į pietus ir į šiaurę - Yra balkonas 4 metrų ilgio, kokybiškai įstiklintas - Buto vidinės durys natūralaus medžio lukšto - Tvarkinga, suremontuota laiptinė, pakeistas namo vamzdynas, stogas (2017 m.), renovuota šildymo sistema, reguliuojasi pagal lauko oro temperatūrą. Mokesčiai nedideli. - Butui priklauso rūsys - Taip pat yra ir bendras balkonas - Laiptinės aikštelėje tik po du butus - Namas priklauso bendrijai - Butas parduodamas su baldais ir visa buitine technika. Dėl kainos galimos derybos

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 80000

Plačiau

Skelbimo ID: 11323

Vingio g.

Parduodamas jaukus ir sutvarkytas 3-jų kambarių butas, 66,30 kv.m., svetainė sujungta su virtuve, dviejuose kambariuose sudėtos medinės grindys, tualetas ir vonia atskiri. Parduodama su baldais ir įranga. Patogus privažiavimas prie namo, parkavimo problemų nėra. Namas pastatytas 1994 m., (monolitinis namas pasižymi geresne garso izoliacija nei blokinis). Namas prie pagrindinės gatvės. Namas bus pradėtas renovuoti šiais metais. Aplinkos saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo kameros. Šalimais pradėtas statyti naujas didelis prekybos centras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 56000

Plačiau

Skelbimo ID: 11935

Baltijos pr.

Parduodamas 3-jų kambarių butas Klaipėdoje, Baltijos pr. Virtuvės ir vieno kambario langai į vakarų pusę, kitų dviejų kambarių langai į rytų pusę. Gražus vaizdas per rytų pusėje esančių kambarių langus. Namo stogas apšiltintas. Rūsyje yra butui priklausantis sandėliukas. Netoliese randasi prekybos centrai - Akropolis, Grandus. Netoli namo du vaikų darželiai ir dvi mokyklos/gimnazijos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 49000

Plačiau

Skelbimo ID: 06419

Žardininkų g.

Parduodamas 1 kambario butas Žardininkų gatvėje. 5/3, butas pilnai suremontuotas, pakeistas vamzdynas, plastikiniai langai, šarvo durys, laminatas. Butas yra šiltas ir šviesus. Nėra balkono. Šalia mokykla, vaikų darželis, prekybos centras "IKI".

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 11934

Markučių g.

Parduodamas saulėtas 2 su mažuoju holu 55 kv. m butas Markučių g., 2 aukštas (iš 5). Visi buto langai į pietinę pusę. Nekampinis. Šarvo durys, plastikiniai langai. Laminuota grindų danga. Kambariai nepereinami, skirtinguose buto galuose. 9 kv.m virtuvė. Vonia ir tualetas atskirai. Tamsus kambarys. Yra du įstiklinti ir suremontuoti balkonai. Namas tvarkingas, administruoja bendrija, švari, rakinama laiptinė. Laiptinėje sudėti plastikiniai langai. Ramūs kaimynai. Namas ne prie pagrindinės gatvės. Strategiškai gera vieta, šalia ugdymo įstaigos, autobuso stotelė, parduotuvės „Aibė“, „Rimi“ ,“Norfa“, „Lidl“. Visada rasite vietą automobiliui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 11933

Jūrininkų pr.

Parduodamas jaukus, puikiai įrengtas (perplanuotas) vieno kambario butas su holu, tai pat yra sandėliukas. Namą prižiūri bendrija. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 11932

I. Simonaitytės g.

Parduodamas šviesus, tvarkingas ir jaukus 2-jų kambarių butas. Langai išeina į skirtingas puses. Balkonas įstiklintas. Butui priklauso rūsys (įstatytos šarvo durys). Laiptinės durys šarvuotos su telefonspyne. Butas nekampinis, šiltas, komunaliniai mokesčiai nedideli. Bute ir laiptinėje sudėti plastikiniai langai. Butas randasi labai ramioje ir patogioje vietoje: iki autobusų stotelės kelios minutės kelio, šalia Simonaitytės kalnas ir parkelis, netoli Big prekybos centras, Vingio pasažas. Tylus rajonas. Ramūs kaimynai. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Puiki investicija nuomai ar gyventi.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 56000

Plačiau

Skelbimo ID: 11931

Birutės g.

Miesto centre, Vėtrungės rajone parduodamas saulėtas, erdvus 2-jų atskirų kambarių butas. Virtuvė ir kambarys orientuoti į pietų pusę, 2-sis kambarys rytu pusėj. Vonia ir WC atskirai. Butas po kapitalinio remonto: nauji langai, durys, šarvo durys, vandentiekis-kanalizacija, sienos, grindys, lubos, nauja elektros instaliacija, interneto prieiga. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butas ne kampinis. Kodinė spyna, erdvi laiptinė yra rūsys. ŠILTAS IR JAUKUS, MAŽI MOKESČIAI.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 59000

Plačiau

Skelbimo ID: 11930

Laukininkų g.

Butas perdarytas, iš holo padarytas trečias kambarys sujungtas su balkonu. Balkono sienos, lubos ir grindys apšiltintos. Bute įrengtas mitsubishi oro kondicionierius, kuris šaldo ir šildo. Butas parduodamas su visais esamais baldais ir buitine technika. Tualete ir vonioje pakeista visa santechnika. Bute yra du balkonai. Yra rakinamas bendras kolidoriukas su kaimynais. Namas priklauso bendrijai. Maži komunaliniai mokesčiai. Name renovuotas šildymo mazgas, neseniai sutvarkyta laiptinė. Naujos įėjimo durys su domofonu. Pakeista viso namo elektros instaliacija.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 62000

Plačiau

Skelbimo ID: 11929

Reikjaviko g.

Parduodame 3-jų kambarių butą 5/2a Reikjaviko g. 63 kv. m. butas tvarkingas, vienas kambarys pereinamas, langai išeina į skirtingas puses, bendrija, šalia darželiai, mokyklos, Big parduotuvė, prie Taikos pr. Labai gera vieta, ne prie gatvės.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 11639

Minijos g.

Minijos gatvėje parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių butas. Šarvo durys, plastikiniai langai, įtempiamos lubos. Langai orientuoti į rytų pusę, kiemą. Balkonas įstiklintas. Butui priklauso rūsys. Pakeistas namo stogas. Namą administruoja " Jūros bustas ". Tvarkinga laiptinė, kodinės laiptinės durys.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 41000

Plačiau

Skelbimo ID: 11920

Liepų g.

Klaipėdos centre, Liepos gatvėje parduodamas tvarkingas dviejų kambarių butas. Buto remontas atliktas kokybiškomis medžiagomis. BUTO PRIVALUMAI: - Funkcionalus buto išplanavimas komfortiškam gyvenimui - erdvi svetainė sujungta su virtuve, atskiras miegamasis su balkonu. - Parduodama su baldais ir integruota buitine technika. - Išskirtinė vieta mieste - Klaipėdos centras. - Puikiai išvystyta infrastruktūra, parduotuvės, kavinės, pramogos viskas šalia. BENDRA INFORMACIJA: - Adresas: Liepų g., - Bendras plotas: 50 kv. m. - Statybos metai: 1953 m. - Kambarių sk.: 2. - Aukštas: 3/3. - Namo tipas: mūrinis. - Tvarkinga rakinama laiptinė, draugiški kaimynai. - Internetas, kabelinė TV. - Parkavimas vidiniame namo kieme.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 90000

Plačiau

Skelbimo ID: 11927

Taikos pr.

Parduodamas erdvus, dviejų kambarių butas. Butas geroje vietoje, geras susisiekimas (arti autobuso stotelė, turgavietė, parduotuvės). Geri ir ramūs kaimynai. Butui priklauso ir sandėliukas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 52000

Plačiau

Skelbimo ID: 07598

Rimkų g.

Parduodamas dviejų kambarių butas. Yra garažas, malkinė, sandėliukas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 11926

Debreceno g.

PARDUODAMAS BUTAS LABAI GERAME AUKŠTE IR NE KAMPINIS. Tvarkingi ir malonūs kaimynai, tvarkingą laiptinė. Šalia IKI ir Maxima parduotuvės. Daugiau info telefonu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39500

Plačiau

Skelbimo ID: 10713

Sausio 15-osios g.

Parduodamas vieno kambario butas renovuotame name. -Bute nauji langai -Bute nauji radiatoriai -Bute nauji vamzdžiai -Šarvuotos durys -Butas labai šiltas -Dėl padarytos renovacijos maži komunaliniai mokesčiai -Įrengtas įstiklintas balkonas, kurį galima naudoti, kaip papildomą patalpą -Name yra parduotuvė -Greta buto mašinų stovėjimo aikštelė, kurioje visada rasite vietos

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 33000

Plačiau

Skelbimo ID: 11767

Varpų g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas mūriniame name, todėl labai šiltas. Namą statė ir administruoja ARKADA, 2006 metais pastatytas. Langai į pietų ir vakarų puses. Centrinis kolektorinis šildymas, galima pilnai užsukti, žiema apie 20-30 € šildymo išlaidos. Virtuvė sujungta su svetaine, labai didelis vonios kambarys, yra ir dušo kabina, ir vonia, WC atskirai, didelis balkonas. Sienos dažytos, grindys parketas. Parduodame su baldais ir buitine technika (galima ir be). Puiki vieta gyventi: šalia Prano Mašioto progimnazija, vaikų darželis Linelis, prekybos centras Molas, Big 2, Šv. Juozapo Darbininko bažnyčia ir Šv. Mykolo Apvaizdos cerkvė, Sąjūdžio parkas, Skeit parkas, puikus susisiekimas visuomeniniu transportu, labai patogu su asmeniniu transportu, daug parkavimo vietų, uždaras kiemas su vaiku žaidimo aikštele.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 87999

Plačiau

Skelbimo ID: 11925

Naikupės g.

Parduodamas stilingas šiuolaikiškai ir kokybiškai įrengtas 3 kambarių butas. Butas erdvus, su aukštom lubom ir puikaus išplanavimo, labai funkcionalus. Apgalvotas kiekvienas centimetras, todėl čia patogu ir praktiška gyventi, yra daug saugojimo vietų, bet erdvė nėra perkrauta. Yra įdiegta Jung protingo namo (smart house) sistema: klimato kontrolė (palaiko temperatūrą kiekviename kambaryje priklausomai nuo laiko/būsenos), visi šviestuvai valdomi (scenarijai), vandens nutekėjimo kontrolė, nuotolinis valdymas telefonu ir daug kitų funkcijų. Svetainėje, miegamajame ir vonios kambaryje į sienas/lubas įmontuotos kolonėlės, per kurias galima paleisti vienodą ar skirtingą muziką (multiroom). Oro kondicionierius, parketas, medinės durys. Virtuvėje ir vonioj šildomos grindys. Yra atviras balkonas, taip pat butui priklauso didelis rūsys. Draugiški ir malonūs kaimynai. Švari ir saugi laiptinė. Namas renovuotas 2019 metais, šildymas reguliuojamas, labai žemi mokesčiai. Labai šiltas butas. Netoli yra autobusų stotelė. Su parkingu nėra problemų.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 105000

Plačiau

Skelbimo ID: 11924

Bandužių g.

BUTO APRAŠYMAS: - NEKAMPINIS - Parduodamas su miegamojo ir virtuvės baldais, virtuvės buitine technika (orkaite, virykle, gartraukiu) - Sienos – dažytos ir tapetai - Grindys – laminatas, plytelės - Langai orientuoti į šiaurę ir pietus - Plastikiniai langai - 2 įstiklinti balkonai - Šarvo durys - Reguliuojamas šildymas PRIVALUMAI: - Patogus išplanavimas – 3 nepereinami kambariai, virtuvė, didysis holas, vonia ir tualetas atskirai, tamsusis kambariukas - Butas šviesus ir erdvus - Tvarkinga laiptinė, durys su telefonspyne, - Didelis vidinis kiemas, naujai įrengta ir erdvi vaikų žaidimo aikštelė - Namą administruoja bendrija, tvarkingai prižiūrima namo aplinka - Šalia vaikų darželiai ir mokyklos - Aplink visi pagrindiniai prekybos centrai bei parduotuvės - Patogus susisiekimas su visais miesto rajonais: visuomeniniu ir nuosavu transportu - Bute nebegyvenama, galima saugiai apžiūrėti

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 65000

Plačiau

Į viršų