Vakarų Renta

Butai

Skelbimo ID: 11171

Bandužių g.

Parduodamas dviejų kambarių su holu butas Bandužių gatvėje. Butas 10-ame aukšte, bet virš buto yra techninis aukštas, viršutiniai butai šiltesni negu apatiniai nes šildymas paduodamas iš viršaus. Butas nekampinis. Reikalingas remontas. Buto langai į pietų pusę, bute daug saulės. Namas geroje vietoje, iki autobusų stotelės 150 m., iki parduotuvės 200 m., arti kelios mokyklos, vaikų darželiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 38500

Plačiau

Skelbimo ID: 10372

Laukininkų g.

Parduodame vieno kambario butą su holu Laukininkų g, Klaipėda. Namas dalinai renovuotame, sąskaitos už padarytus darbus apmokėtos, bute pakeisti langai, nauji reguliuojami radiatoriai, šarvuotos durys. 2014 renovuotas

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39000

Plačiau

Skelbimo ID: 11437

Debreceno g.

Pigiausias keturių kambarių 71 kv.m. remontuotinas butas Debreceno g.: ✔vidurinis ✔su balkonu ✔4 aukšte iš 5 ✔su rūsiu ✔saulėtas, langais nukreiptais rytų ir vakarų kryptimis Šalimais stotelė, parduotuvės "Maxima" ir "IkI", vaikų darželis, bažnyčia, parkelis, veterinarijos klinika, mokyklos. Tinkantis žmonėms norintiems susiremontuoti butą pagal savo poreikius. ✔Tinka pirkimas per banką su paskola

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45999

Plačiau

Skelbimo ID: 11247

Kauno g.

Parduodamas labai tvarkingas, šiltas ir šviesus butas, kurio langai orientuoti į vakarų pusę. Puikus susisiekimas, šalia Akropolis, vaikų darželis, policija, autobusų stotelė. Butui priklauso automobilio parkavimo vieta, požeminėje aikštelėje, todėl visuomet turėsite vietą automobiliui ir patogiai pasieksite butą tiesiogiai liftu iš garažo! Erdvi ir įstiklinta lodžija suteikia butui erdvės ir jaukumo leidžiant vakarus bet kokiu oru! Butas parduodamas su visais baldais!

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 119000

Plačiau

Skelbimo ID: 11152

Debreceno g.

Parduodame 3-jų kambarių butą 5/4a Debreceno g. 63 kv/m. Arčiau Taikos pr. Butas naujai suremontuotas, pilnai pakeista santechnika ir elektros instaliacija, tempiamos lubos, nauji baldai. Nauja buitinė technika. Nauji šviestuvai ir užuolaidos sukuria jaukią aplinką. Langai išeina į vakarų ir šiaures puses. 2 balkonai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 67000

Plačiau

Skelbimo ID: 11183

Sportininkų g.

Parduodame 2-jų kambarių butą 4/3a Sportininkų. g 42 kv/m. Butas naujai suremontuotas, pilnai pakeista santechnika ir elektros instaliacija, įtempiamos lubos, nauji baldai. Nauja buitinė technika. Nauji šviestuvai ir užuolaidos sukuria jaukią aplinką. NE kampinis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 58000

Plačiau

Skelbimo ID: 06548

Vyturio g.

Parduodamas jaukus 2-jų kambarių su holu butas. Bute įrengtos medinės grindys, šviežiai lakuotos. Vidaus durys medinės. Parduodamas su visais esančiais baldais. Įstiklintas balkonas plastikiniais langais, iškaltas medinėmis dailylentėmis. Bute yra sandėliukas daiktams susidėti. Butas priklauso bendrijai, sutvarkyta ir naujai išdažyta laiptinė, ramūs ir nuolatiniai kaimynai. Priešais langus vaikų darželis, taip pat LIDL parduotuvė, autobusų stotelė. Idealus pasirinkimas jaunai šeimai. Galima ateiti ir gyventi.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 52000

Plačiau

Skelbimo ID: 10320

Taikos pr.

Parduodamas 3-jų kambarių butas Taikos prospekte, Rumpiškės mikrorajone. 55 m2, 1 aukštas iš 4, 2 atskiri miegamieji, svetainė jungta su virtuve 25 m2, rūsys 40 m2, dušas, INDAPLOVĖ, buitinė technika, skalbimo mašina, baldai, šarvo durys, internetas, TV, vieta automobiliams, rūsys. Šalia Senamiestis ir AKROPOLIS 10 min pėsčiomis, IKI parduotuvė, vaistinės, kavinės, bankai, keltai į Neringą - Smiltynę 15 min pėsčiomis. Priešais langus vaikų žaidimo aikštelės, krepšinio aikštelė, sporto treniruokliai, vaikų darželis, mokyklos. Rumpiškės mikrorajone vykdoma kvartalinė renovacija, t.y. visi namai bus renovuoti, nauji takeliai, nauji želdiniai, apšvietimas ir automobilių stovėjimo aikštelės.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 64000

Plačiau

Skelbimo ID: 08834

Pilies g.

Parduodamas 2-jų kambarių butas Pilies gatvėje. Namui rengiamas renovacijos projektas, namas bus renovuotas pilnai, keičiami vamzdynai, laiptinės renovacija. Butas šviesus. Vakarinis langas vitrininis, įstiklintas balkonas. Buto langai plastikiniai (6 kamerų). Šarvotos durys. Lengvai pakeičiamos buto erdvės, galima griauti beveik visas vidines buto sienas. Vieta labai gera, senamiesčio pakraštyje. Kieme vaikų darželis, daug žalios erdvės ir didelių medžių. Iki Anikės aikštės 6 minutės kelio pėstute. Butui priklauso du rūsiai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 70000

Plačiau

Skelbimo ID: 09816

Šiaulių g.

Klaipėdoje, Šiaulių g. parduodamas 4-ių kambarių butas: 4/5a, 78 kv. du balkonai, bute tamsusis kambariukas. Butui priklauso rūsys. Langai į pietus ir šiaurę. Šarvotos durys. Namas tvarkingas, geri tvarkingi kaimynai. Namo sienos sutvarkytos, sutvarkyti tarpai tarp blokų, namas nudažytas hidroizoliaciniais dažais. Laiptinėje plastikiniai langai, kodinės durys. Laiptinė tvarkinga. Sutvarkytas stogas. Šildymo punktas modernizuotas, temperatūra reguliuojasi automatiškai pagal lauko temperatūra. Automobilių aikštelė yra iš abiejų namo pusių. Apšviestas kiemas. Šalia vaikų darželis, arti tris skirtingos mokyklos, parkas. Šalia parduotuvė, viešojo sustojimo stotelės. Butui reikalingas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 53000

Plačiau

Skelbimo ID: 10402

Žardininkų g.

Parduodamas 2 k. butas Žardininkų gatvėje. Namą administruoja bendrija, butui priklauso erdvus rūsys. Butas neturi balkono. Namas randasi ramioje vietoje, šalia parko. Sutvarkyti takeliai, apšvietimas, vandens telkinys. Šalia mokyklos ir darželiai. Labai gera vieta jaunai šeimai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 47900

Plačiau

Skelbimo ID: 10475

I. Simonaitytės g.

Tvarkingas šiltas ir šviesus butas, visi langai plastikiniai, 2 balkonai įstiklinti plastikiniais langais, pakeisti vandentiekio vamzdžiai, tvarkinga laiptinė su plastikiniais langais, laiptinė rakinama, šarvo duris, renovuotas stogas, sutvarkytos tarp blokines siūlės, renovuoti vandentiekio vamzdžiai, renovuota šildymo sistema (mažos šildymo sąnaudos), prie pat prekybos centras, mokykla, darželis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 55000

Plačiau

Skelbimo ID: 11290

Reikjaviko g.

Parduodamas 3-jų kambarių butas. Bute atliktas šiuolaikiškas remontas. Vonios kambarys kartu su wc. Du balkonai. Butas parduodamas su miegamojo, virtuvės, koridoriaus bei dalimi vaikų kambario baldų. Langai į rytus ir vakarus. Namą administruoja bendrija, tvarkinga laiptinė, ramūs kaimynai. Namas geroje yra vietoje, patogu gyventi su šeima. Šalia mokyklos, darželiai, prekybos centrai, viešojo transporto stotelės, parkas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 65000

Plačiau

Skelbimo ID: 06686

Galinio Pylimo g.

Parduodamas butas senamiestyje, butui reikalingas kapitalinis remontas. Galimybė papildomai nusipirkti palėpę. Yra patvirtintas namo renovacijos projektas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 70000

Plačiau

Skelbimo ID: 11533

Kauno g.

Parduodamas tvarkingas dviejų kambarių butas pirmame aukšte Kauno g. Puikus susisiekimas į visas miesto puses, šalia darželis, prekybos centras Akropolis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 11322

Debreceno g.

Debreceno g. parduodamas 3-jų kambarių butas 62 kv/m 3/5 a. Tvarkingas butas, sudėti plastikiniai ir nauji mediniai langai, įstatytos šarvo durys, įstiklintas balkonas. Vonia ir WC atskirai. Langai orientuoti į pietinę / vakarinę pusę. Namo šilumos centras renovuotas. Šildymas reguliuojamas pagal lauko temperatūrą. Rakinama laiptinė. Butui priklauso rūsys. Gera vieta, šalia darželiai, mokyklos, parduotuvės, patogus susisiekimas visuomeninių transportu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 65000

Plačiau

Skelbimo ID: 11314

Lūžų g.

Parduodame butą

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 59500

Plačiau

Skelbimo ID: 11532

Liubeko g.

Parduodamas šiltas ir jaukus 2 kambarių butas su holu, remontas atliktas prieš 3 metus. Labai patogi strategine vieta, šalia prekybos centrai Big ir Molas, sporto klubai, parkas, naujai įrengtos žaidimų aikšteles, mokyklos, darželiai, autobusų stoteles. Visada yra vietos automobiliui. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 63000

Plačiau

Skelbimo ID: 08989

Laukininkų g.

Parduodame šviesų, jaukų, šiltą ir šiuolaikiškai įrengtą 4 kambarių su holu butą. Butas pilnai suremontuotas - pakeista elektros instaliacija, vamzdynai, hole ir koridoriuose sumontuotos įtempiamos lubos. Butas ne kampinis, pačiame namo viduryje. Žiemą yra labai šiltas, o mokesčiai nedideli. Name pakeistas centrinis šilumos mazgas. Bute visi langai plastikiniai, taip pat įstiklinti ir abu balkonai. Bute yra šarvuotos durys, kaimynai labai ramūs.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 75000

Plačiau

Skelbimo ID: 11531

Dragūnų g.

Prestižiniame Dragūnu kvartale parduodamas būtas, prie pat miško.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 115000

Plačiau

Skelbimo ID: 11530

Šiaulių g.

3 kambarių butas su vaizdu į parką. Butas tuščias paruoštas remontui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 09446

Tiltų g.

Butas yra senamiestyje, Tiltų g., trečias aukštas, keturių aukštų name. Buto plotas 83.4 kv/m Butas labai šiltas žiemos metu. Koridorius 10,74 kv/m, virtuvė (dabar darbo kambarys)- 7.39 kv/m, vienas kambarys 16,78 kv/m,kitas 25.11 kv/m, kambarys kuriame įrengta virtuvė su svetaine- 20.16 kv/m. Vonia 3,29 kv/m yra su WC Buto langai yra į pietus ir vakarus. Butas labai šviesus ir erdvus (lubų aukštis 2.82m.) Kaimynai ramūs ir tvarkingi. Kiemas gan uždaras, visada yra vietos automobiliui. Autobusų stotelės visiškai čia pat. Butas yra pačioje Klaipėdos širdyje, nuo jo keltu iki jūros galima labai greitai nusigauti (nuo buto iki kelto 10 min pėsčiomis).

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 118500

Plačiau

Skelbimo ID: 11529

Taikos pr.

Butas Arkados geriausiame name. Jaukus naujos statybos 2-jų kambarių butas prie Bigo (Arkados namas). Butas gerai įrengtas - plotas 46 kv.m. su visais patogumais: miegamojo baldai, svetainės baldai, televizorius 110 cm TV, kabeline televizija , Spartus WI-FI bevielis internetas, šaldytuvas, skalbimo mašina, integruotas virtuvinis komplektas, vonia kartu su wc. (Kampas ir miegama lova Juodasis Alksnis, visa kita daryta tik iš kokybiškų medžiagų) Šalia vienas didžiausiu prekybos centru Molas ir Big 2 su kavinėmis ir parduotuvėmis. Šalia namo stotelė iš kurios galite pasiekti bet kuria vietą Klaipėdoje. Bute lieka viskas ką matote foto (baldai ir visa buitine technika). Butas šiltas ir jaukus su labai mažais mokesčiais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 75000

Plačiau

Skelbimo ID: 11528

Strėvos g.

Parduodamas vieno kambario butas su niša 37 kv.m. su dideliu balkonu - 6 metrų ir rūsiu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40500

Plačiau

Skelbimo ID: 11527

Taikos pr.

Parduodamas 3 kambarių butas naujos statybos name. Visi langai į vakarų pusę. Bute papildomai įrengtas kondicionierius. Grindys parketo.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 108000

Plačiau

Į viršų