Vakarų Renta

Namų dalys

Skelbimo ID: 08107

Kapsų g.

Parduodama gyvenamo namo dalis (pirmas aukštas), keturių kambarių, 95 m² bendro gyvenamo ploto. Pilnai įrengtas, galimas pardavimas ir su baldais. Namo daliai priklauso žemės sklypas 3,37 aro, taip pat dalis rūsio ir ūkinis pastatas. Namą galima šildyti dujomis ir kietu kuru. Namas randasi geroje vietoje, netoli centro, šalia yra vaikų darželis, mokykla, parkas. Ypatumai Su baldais, tamsus kambarys, kabelinė televizija, internetas, plastikiniai vamzdžiai, drabužinė, skalbimo mašina, Šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, Ūkiniai pastatai, elektra, dujos, asfaltuotas privažiavimas

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 82000

Plačiau

Skelbimo ID: 09568

Poilsio g.

Poilsio g. rajone parduodamas namo pirmas aukštas. Trys kambariai ir erdvi veranda. Gyvenamasis plotas 92 kv.m. Namo šildymas gamtinėmis dujomis (Buderus kondensacinis katilas), Miesto vanduo ir kanalizacija (karštą vandenį ruošia katilas). Pakeisti visi langai, šarvo durys. Kambaryje yra židinys. Šiuo metu niekas negyvena. Yra rūsys. Atskiras įėjimas. Kieme ūkinis pastatas - dirbtuvės ir garažas vienam automobiliui. Laisvos neužstatytos žemės apie 3 arai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 75000

Plačiau

Skelbimo ID: 09596

Ąžuolų g.

Parduodamas pirmas aukštas dviejų aukštų name. Namas mūrinis, 1936 m. statybos. Namas yra netoli Klaipėdos centro, visai šalia yra darželis, dvi mokyklos. Iki autobuso stotelės penkios minutės kelio, iki jūros apie dešimt minučių važiuojant dviračiu. Strategiškai patogi vieta, tačiau tuo pačiu labai rami. Pirmam aukštui priklauso 6 arų žemės sklypas, yra sandėliukai, vietos automobiliams. Butui reikalingas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 09338

Kretingos g.

Parduodamas butas (namo dalis) po kapitalinio remonto, naujai išvedžiota grindinio šildymo sistema, elektros instaliacija, nuotekų bei vandentiekio inž. įranga. Namas renovuotas 2016 metais, apšiltintos lauko sienos, pamatai, pakeistas stogas. Butas šviesu, lanagai orientuoti i pietų, vakarų puses, parduodamas su baldais ir buitine technika. Butui priklauso dalis žemės sklypo, 10 kv.m. rusys. Gera lokalizacija (~50 m iki autobusų stotelės, ~100 m iki maisto prekių parduotuvės, netoliese parkas, ligoninė, bažnyčia :)), butas kvepiantis dažais, nauji baldai ir buitinė technika

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 09261

Kopų g.

Atskiri 3 kambariai 63 m/2 su remontu, su autonomini šildymu, garažas - 26 m/2, kambarys virš garažo - 26 m/2, iki jūros 150 m. Seifo durys, su baldais, kabelinė televizija, internetas, plastikiniai vamzdžiai, skalbimo mašina, Šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, indaplovė, garažas, elektra, dujos, Šalia miškas, asfaltuotas privažiavimas

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 02900

Ukmergės g.

Parduodama tvarkingai įrengta namo dalis per du aukštus , Klaipėdoje, Ukmergės gatvėje, šalia jūros Parduodamai namo daliai priklauso: gyvenamoji dalis 100 kv.m , bei 3 arai žemės sklypas, kuriame yra įrengta jauki pavėsinė.Namo dalyje yra: virtuvė - valgomasis, svetainė, miegamojo ir vonios kambarys, bei du vaikų kambariai, po namu yra didelis ir erdvus garažas (35 kv.) , pagalbinis sandėliukas . Namo daliai priklauso atskiros komunikacijos, autonominis dujinis šildymas. Paliekamas virtuvinis su integruota buitine technika, taip pat paliekami vonios baldai , įmontuota spinta miegamajame per visą sieną. Yra galimybė padidinti gyv.plota , pakeitus stogo konstrukcija , plotas padidėtų 50 kv.m.(papildomi du kambariai) Namo dalis yra puikioje miesto strateginėje vietoje - šalia miesto centras , iki jūros netoli per mišką pėsčiomis arba su dviračiu apie 20 min, šalia Klaipėdos universitetas, keli prekybos centrai Luize ir Studlendas,kelios mokyklos ir darželiai,vos už kelių metrų naujai sutvarkytas miesto parkas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 85000

Plačiau

Skelbimo ID: 09342

Sportininkų g.

Parduodama namo dalis 2 aukšte: yra 4 kambariai (57 kv. m.) ir palėpė (29,66 kv.m.). Trijų kambarių ir virtuvės langai plastikiniai. Atskiras įėjimas. Įvestas Telia optinis kabelis, trifazis elektros įvadas. Namo daliai priklauso ūkinis pastatas: dalis ūkinio pastato (19,8 kv. m.) ir garažas (26,8 kv. m.) po visu ūkiniu pastatu. Priekyje priklauso žemės 1,02a., už namo 1,18 a. Ramūs kaimynai. Yra senas šulinys. Šalia miesto parkas, iki jūros 2,5 km.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 60000

Plačiau

Skelbimo ID: 09071

Aguonų g.

Parduodama pusę namo, pirmas aukštas - trys kambariai 11,20,13 m2 ir virtuvė 10 m2, rūsys-16 m2. Kieme yra garažas, ant kurio yra gyvenamas vieno kambario butas - 22m2

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 67000

Plačiau

Skelbimo ID: 08628

Parduodama namo dalis prie Radailių. Yra didelis 28 arų sodas.

Vietovė: Šimkų k.

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 08326

Parko g.

Parduodamas butas dviejų aukštų name. Antras aukštas ir mansarda. Atskiras įėjimas, uždaras kiemas, garažas dviems automobiliams, įšėjimas į terasą su vaizdu į mišką.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 145000

Plačiau

Skelbimo ID: 07744

Aukštaičių g.

Parduodamas dalis namo su žeme, garažu, ūkiniu pastatu. Skubiai parduoda tvarkingą, tuščią dalį namo su 2a žemės sklypu, apie 35 kvadratinių metru garažu ir dviejų aukštų ūkinis pastatas. Namas tvarkingas, aptinkuotas ir nudažytas. Name gyvena dar viena šeima, kuri naudojasi atskiru įvažiavimu ir įėjimu. Labai puiki ir rami vieta, kas nemėgsta triukšmo. Yra dujinis šildymas, šaltas vanduo. Atskiras įvažiavimas. Pigus išlaikymas. Su rimtu pirkėju kaina derinama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 44000

Plačiau

Skelbimo ID: 07640

Šturmanų g.

Klaipėdoje, netoli Eglės turgavietės, Šturmanų g. parduodama vieno kambario namo dalis su žemės sklypu. Kambarys sujungtas su virtuve. Viskas suremontuota. Dušas ir wc kartu. Šildymas granulėmis. Yra didelis kiemas. Jame dviejų aukštų garažas, kurį galima paversti gyvenamuoju plotu. Aplinka sutvarkyta. Gera vieta: šalia prekybos centrai, turgavietė, poliklinika. Kaina su rimtu pirkėju derinama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 57000

Plačiau

Skelbimo ID: 05481

Alyvų g.

Parduodama pusė namo miesto centre, Alyvų gatvėje, visas II aukštas. 72 kv.m. 3 kambariai ir 20 kv.m. svetainė sujungta su virtuve, erdvus wc kartu su vonios kambariu 6 kv.m., papildomai galima įsirengti palėpę. namas stovi 9,5 arų sklype, iš kurių 5,5 arų yra išpirkti (su dokumentais) ir priklauso parduodamai daliai. apšildymas dujomis, plastikiniai langai, šarvo durys, kieme yra ūkinis pastatas, pavėsinė, karstyklės vaikams. pirmas aukštas priklauso vienai šeimai, name tik du savininkai. parsikraustai ir gyveni

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 76000

Plačiau

Skelbimo ID: 06253

Barškių g.

Klaipėdos mieste, Barškių g. (Paupiai) parduodama 1. pusė mūrinio namo , raudonų plytų apdaila su medienos elementais. atskiras įėjimas. bendras plotas 125 m2. (du atskiri, bet vienodi namo galai po 125m2). šildymas su židinias (išvedžioti ortakiai) ir elektrinis. yra šulinys, gidroforas, biologinio valymo įrenginys "Traidenis". prie sklypo ribos atvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. statybos metai 2004-2005. priduota energetikos inspekcijai. bendras namo elektros įvadas 15 kw. el. instaliacija atskirta, atskiri skaitikliai. dvi telefono linijos, šviesolaidinis internetas. 2. pusė ūkinio pastato, klinkerio apdaila, pirmame aukšte garažas 32 m2, antrame - butas 32m2 (nepilnai įrengtas) Atskiras įėjimas. priduota energetikos inspekcijai. 3. Pusė apželdinto sklypo 7a. su derančiais vaismedžiais, vaiskrūmiais, rožynais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 120000

Plačiau

Skelbimo ID: 05339

Laukų g.

Mokyklos g-vės rajone parduodamas raudonų plytų, tinkuotas, 1957 metų statybos gyvenamo namo dalis - 2-as aukštas su pastoge. Atskiras, nuo kaimynų nepriklausomas įėjimas, šarvuotos durys. Antro aukšto bendras plotas 67 m2: 3 kambariai, virtuvė, dušas ir tualetas, 2 koridoriai. Sudėti plastikiniai langai Yra du atviri balkonai, rūsys 18 m2. Plytinis pastatas-garažas. Pastatas-sandėlys. Namo daliai priklauso 1,6 aras žemės ir bendro naudojimo sklypas. Miesto vandentiekis. Nuotekų šalinimas - miesto kanalizacija. Šildymas – dujinis ir visuose kambariuose, virtuvėje koklinės krosnys. Apskardinti kaminai. Namas yra ramioje vietoje, centre, asfaltuotas privažiavimas, geras susisiekimas su centru, arti vaikų darželis, mokykla, autobusų sustojimas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 90000

Plačiau

Skelbimo ID: 05402

Laukų g.

Patogioje, ramioje Mokyklos g. rajone, Laukų g. parduodama namo dalis 2 aukšte, 87 kv.m.(įėjimas atskiras).Pakeistas stogas, plastikiniai langai, viduje pakeistos medinės durys. Reikalingas remontas, galimybė įsirengti palėpę ( virš viso aukšto). Yra žemės sklypas-2,7 a. Patogus susisiekimas su visomis miesto dalimis, 10 min. iki centro, senojo bei Tilžės turgaus, netoli licėjus, darželis. Už 200 m parkas su vandens pramogomis.Dėl kainos galima derėtis.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 70000

Plačiau

Skelbimo ID: 05343

Minijos g.

Parduodama gyvenamojo namo dalis 160 kv.m (vienas butas antrame aukšte 90 kv.m, kitas butas pirmame aukšte su pirtele 70 kv.m). Statybos metai 2003-2005m. Žemės slkypas 5a. Visos miesto komunikacijos. Namas randasi Klaipėdoje, Minijos g. ties Naująją perkėla.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 140000

Plačiau

Skelbimo ID: 04875

Jotvingių g.

Parduodamas dviejų kambarių butas/namo dalis antrame aukšte nuosavame name. Butui reikalingas remontas. Iš viso name yra po vieną butą kiekviename aukšte. Visos komunikacijos name: dujos, vandentiekis, nuotekos, elektra. Asfaltuotas privažiavimas. Visas namo sklypas yra 5.5 arai, šiai daliai priklausys jo pusė. Netoliese yra turgus, parduotuvė, Trinyčių tvenkinys, senamiestis. Geras susisiekimas. Šalia autobusų stotelės, parduotuvės, darželiai netoliese mokyklos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 34999

Plačiau

Skelbimo ID: 04033

Parduodama namo valdos dalis ( antras aukštas ) Gargžduose.Trys kambariai, virtuvė ,malkinė, rūsys, 2 arai žemės. Įėjimas-bendras. Yra visos miesto komunikacijos- dujos, vandentiekis, kanalizacija. Namas geroje vietoje, sutvarkyta aplinka. Asfaltuota gatvė, šaligatviai. Kaina derinama.

Vietovė: Gargždų m.

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 02815

Priekulėje, parduodama namo dalis. Name gyvena dvi šeimos. Yra 15arų sklypas, keli vaismedžiai, ūkinis pastatas.Trys kambariai, virtuvė, vonia, tualetas.Kūrenama pečiumi( kitu kuru). Pakeisti langai, visur labai tvarkinga.Tel.867019701

Vietovė:

Kaina: € 49235

Plačiau

Skelbimo ID: 02196

Vytauto g.

Kretingoje, Vytauto g. parduodama namo dalis.Keturi kambariai,virtuvė,vonia, tualetas,rūsys,veranda,šildymas kietu kuru.Garažas,ūkinis,7a žemės.trifazė elektra,geroje vietoje,netoli darželis,mokykla, prekybos centras,pradėtas bet nepabaigtas remontas.Dėl kainos galima derėtis.

Vietovė: Kretinga

Kaina: € 43443

Plačiau

Skelbimo ID: 01218

Beržų g.

Beržų g. parduodama 150kv.m. šešių kambarių namo dalis. Atskiras įėjimas, aukštos lubos, langai su stiklo paketais, nauja kanalizacija, nauja elektros instaliacija, uždaras kiemas.Dujinis šildymas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 162187

Plačiau

Skelbimo ID: 01023

Biržų g. parduodama namo dalis.137 kv. m. Yra rūsys,garažas.32 arai žemės.Naujai renovuotas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 130329

Plačiau

Į viršų